Mama chciała ukarać syna i zrobiła mu rzecz dużo gorszą od śmierci. Ale prawdziwy koszmar rozegrał się potem

Mama chciała ukarać syna i zrobiła mu rzecz dużo gorszą od śmierci. Ale prawdziwy koszmar rozegrał się potem Źródło: pxhere.com/CC0 Public Domain

Mama nie znalazła w sobie ani krzty wrażliwości i empatii. Jej syn krzyczał i płakał, a ona nie miała zamiaru zabrać go do szpitala. Zrobiła coś, co zabolało go jeszcze bardziej. Gdyby nie tato, dziecko już dawno by nie żyło.

Mama została nazwana "potworem w ludzkiej skórze". Za nic miała cierpienie własnego syna i za wszelką cenę chciała uniknąć konsekwencji. Myślała, że nigdy się nie wyda, jak bardzo skrzywdziła swojego potomka.

Mama zadała dziecku taką karę, że okaleczyła go do końca życia 

Kilkuletnie dzieci z natury bywają niegrzeczne i psotne, nad czym ciężko czasem zapanować. 34-letnia mama nie wytrzymała i ukarała swoje dziecko w niewyobrażalnie okrutny sposób. Jennifer Vargas z Teksasu straciła cierpliwość do syna i nie potrafiła zapanować nad gniewem. Nie wiadomo do końca, co zrobił chłopiec, ale na pewno nie było to coś, za co powinien dostać aż taką karę.

Mama tak się zdenerwowała, że zrobiła mu rzecz dużo gorszą od śmierci: pociągnęła z całej siły swojego małego synka za genitalia. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co czuło wtedy dziecko - tym bardziej, że kara wymierzona przez matkę skończyła się dramatycznie. Syn stał z rozerwanymi jądrami i nie przestawał krzyczeć. Płakał z bólu i potrzebował pomocy, ale 34-latka ani myślała zabrać go do szpitala. Kiedy sobie uświadomiła, co tak naprawdę się stało, wpadła na przerażający pomysł.

Pomysł matki przyprawia o ból głowy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazała mu zero współczucia, nie chciała go nawet przytulić. Zaczęła myśleć, jak naprawić swój błąd i od razu skierowała swoje kroki do szafki i wyciągnęła z niej klej Super Glue. 4-centymetrową, szarpaną ranę w okolicach intymnych dziecka chciała po prostu skleić klejem. Chociaż krwawienie nieco ustało, to syn nadal przeżywał niesamowity ból.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Chłopcu pomógł dopiero ojciec, który wrócił po pracy do domu. W pokoju syna zastał smutnego chłopca, któremu nadal leciały łzy. Na łóżku dostrzegł ogromną plamę krwi i po szybkich oględzinach ciała syna zabrał go do szpitala. Konieczna była operacja, która całe szczęście zakończyła się powodzeniem. Matka dziecka została zatrzymana przez FBI i trafiła przed oblicze sądu - skazano ją na 2 lata pozbawienia wolności, mimo że zarzekała się, że jest niewinna i lekko poniosły ją nerwy. Gdyby nie szybki powrót ojca, szał matki mógłby doprowadzić do jeszcze gorszej tragedii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała piorunującą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler oszalała? Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News