Niesłychana tragedia w polskiej miejscowości. Wszystkie trzy osoby, mama i jej dwójka dzieci zginęły

Niesłychana tragedia w polskiej miejscowości. Wszystkie trzy osoby, mama i jej dwójka dzieci zginęły Źródło: Fot. Pixabay/ukrtor

Mama zginęła razem z dwójką swoich dzieci. Do niesłychanej tragedii doszło w jednej z polskich miejscowości. Policja bada kulisy tej smutnej sprawy.

Mama uczestniczyła wraz z dwójką swoich dzieci w niesłychanym dramacie, na skutek którego cała trójka straciła życie. Do tragedii doszło w jednej z polskich miejscowości. Okoliczności tego zdarzenia analizują właśnie odpowiednie służby, które przybyły na miejsce. 

Mama razem z dziećmi zginęła na torach

Mama jest jedną z ofiar tragedii, która rozegrała się na torach w województwie kujawsko-pomorskim. W strasznym wypadku zginęła również dwójka jej dzieci. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Walentowie. 

Śmierć nastąpiła na miejscu. W związku z tym wypadkiem wstrzymany został ruch na pewnym etapie trasy pociągów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy rodzinnej tragedii

Są to kolejne ofiary niezwykle niebezpiecznych, niestrzeżonych przejazdów kolejowych. Rodzina podróżowała rowerami i w pewnym momencie wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Łódź Fabryczna-Gdynia. Wszystkie trzy osoby zginęły na miejscu. Nie wiadomo na razie, czy mama nie widziała nadciągającego i pędzącego z ogromną prędkością pociągu, czy po prostu wydawało jej się, że zdąży przed nim przejechać. 

Do tragedii doszło w Walentowie znajdującym się w powiecie włocławskim. Kobieta miała 30-lat a dzieci były w wieku około 8 lat. W związku z tym tragicznym zdarzeniem ruch kolejowy na trasie Łódź - Gdynia został wstrzymany.

Wyciągając wnioski z tej ogromnej rodzinnej tragedii należy pamiętać o tym, że gdy zbliżamy się do przejazdów kolejowych, musimy zachować szczególną ostrożność. Szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z takimi miejscami, w których ruch nie jest strzeżony. Właśnie tam najczęściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów. Być może warto byłoby zainwestować i niestrzeżonym przejazdom zapewnić dodatkową ochronę w postaci szlabanów czy dróżnika. 

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Trzeba zrobić wszystko, żeby jak najlepiej zabezpieczyć takie miejsca, w których najczęściej dochodzi do śmiertelnych wypadków z udziałem pociągów. Smutna historia z Walentowa jest kolejnym przykładem konieczności stworzenia sprawnego rozwiązania tego problemu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Uwielbiana gwiazda TVP ujawniła, że cierpi na straszliwą chorobę. Żyła w strachu każdego dnia
  3. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
  4. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  5. Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł