Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje matka oraz dziecko

Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje matka oraz dziecko Źródło: Unsplash/James Francis

Mama i jej dziecko nie żyją - informują funkcjonariusze z woj. kujawsko-pomorskiego. Okoliczności ich śmierci nie są jeszcze znane. Wiadomo, że oboje poruszali się rowerem w okolicy przejazdu kolejowego, który był niestrzeżony. Tam doszło do prawdziwej tragedii.

Mama przejeżdżała z dzieckiem na rowerze przez przejazd kolejowy w Walentowie. Jako pierwsi o zdarzeniu zawiadomieni zostali miejscowi strażacy, którzy nad ranem pojawili się we wskazanym przez świadków miejscu. Kobieta i jej dziecko byli już martwi.

Mama i dziecko nie żyją. Tragedia w Walentowie

Na miejscu niezwłocznie pojawiła się straż. Strażacy widząc kobietę i jej dziecko, chcieli upewnić się o ich stanie. Zawiadomili lekarzy, którzy następnie, po przebadaniu dwójki, ogłosili najgorszą wiadomość - u obojga puls nie był wyczuwalny.

Jak doszło do tej tragedii? Na ten moment nie jest to pewne. Okoliczności śmierci obojga ustala właśnie prokuratura. Wiadomo, że na miejscu pracują śledczy i próbują odtworzyć moment z chwili, gdy doszło do wypadku.

To kolejna tragedia na torach w ciągu zaledwie kilku ostatnich godzin

To niestety kolejny taki przypadek w ciągu ostatnich godzin, który miał miejsce w pobliżu torów. W Spławiu, informuje serwis "LM", mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez jadącą z zawrotną prędkością lokomotywę zmierzającą w kierunku Warszawy. Niestety, w tej sytuacji podróżni natychmiast musieli opuścić maszynę. Zbierane są właśnie dowody, które mają pomóc w ustaleniu, co zadziało się feralnego dnia. Nie wiadomo, kim był mężczyzna, a także, czy był mieszkańcem okolicy, czy jedynie przejezdnym. Nie wiadomo również, ile miał dokładnie lat, choć media szacują, iż był w średnim wieku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Dzisiaj grzeje: 1. Maja Sablewska nie przestaje zachwycać swoich fanów. Pokazała, jak się buja bez ubrań
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

W Żabinie także doszło do śmiertelnego wypadku, w którym uczestniczyła zaledwie 19-letnia dziewczyna - informuje serwis "eOstrołęka". Szczegóły okoliczności śmierci nastolatki również nie są na ten moment znane. Prokuratura także i w tym przypadku przeprowadza właśnie śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Schudła ponad 100 kg, żeby w dniu ślubu byłego narzeczonego wyglądać jak modelka. Efekt zwali was z nóg
  4. Małgorzata Rozenek straciła cierpliwość. Publicznie oskarża PiS o problemy 3 mln Polaków
  5. Beata Szydło siedziała za kierownicą. Kolejna kolizja z udziałem byłej premier

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News