Znaleziono rozebrane zwłoki 6-latka w lesie, wyrok odsiedziała matka. Niewiarygodne, kto go naprawdę zabił

Znaleziono rozebrane zwłoki 6-latka w lesie, wyrok odsiedziała matka. Niewiarygodne, kto go naprawdę zabił Źródło: Wikimedia Commons/Ion Chibzii

Na początku podejrzewano, że 6-latka zabiła jego własna mama. Kobieta trafiła nawet do więzienia. Prawda jednak okazała się być inna.

Mama 6-letniego chłopca przeżyła prawdziwy dramat. Najpierw straciła swoje dziecko, potem została oskarżona o zamordowanie chłopaka. Po latach znaleziono prawdziwego sprawcę.

Po znalezieniu ciała 6-letniego chłopca, śledczy zaczęli podejrzewać, że sprawcą mordrstwa jest jego mama. Oskarżenie kobiety i przekonanie sądu o jej winie nie było trudne. Matce daleko było do ideału - była narkomanką i nie potrafiła odpowiednio zająć się swoimi dziećmi. Sąsiedzi potwierdzili, że kobieta często wpadała w szał i stosowała wobec dzieci zbyt surowe kary. Po latach okazało się, że była niewinna.

Mama 6-latka siedziała w więzieniu, gdy sprawca był na wolności

Rikki Neave wyszedł rano do szkoły, kiedy jego mama najprawdopodobniej leczyła kaca albo walczyła z głodem narkotykowym. Chłopak jednak nie dotarł na miejsce, nie wrócił też do domu. Po tym, jak kobieta zgłosiła zaginięcie syna, zwłoki chłopca zostały odnalezione w lesie oddalonym zaledwie 5 minut od miejsca zamieszkania. Sekcja wykazała, że 6-latek został uduszony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ruth Neave, mama zamordowanego chłopca, szybko znalazła się gronie podejrzanych. Zarówno pracownicy socjalni, jak i szkolni wiedzieli, że kobieta nie otacza syna odpowiednią opieką. Sąsiedzi również przyznali, że Ruth stosuje wobec swoich dzieci przemoc. Do tego doszło jeszcze jej uzależnienie od narkotyków. Kobietę szybko postawiono przed sądem i choć ława przysięgłych orzekła, że jest niewinna morderstwa, to Ruth skazano na siedem lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad dziećmi.

Dzisiaj grzeje:  1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

2. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

Dochodzenie ws. morderstwa 6-latka wznowiono po tym, jak jego mama wyszła z więzienia. Kobieta chciała, aby sprawca został schwytany i postawiony przed sąd. Śledczy wpadli na trop Jamesa Watsona w 2016 roku. Watson w dniu morderstwa Rikki Neave'a miał 14 lat. Chociaż podejrzany zbiegł do Portugalii, udało się go schwytać i postawić zarzuty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Oryginalny przepis na pączki sprzed 100 lat zdumiewa łatwością. Lepszych nie da się zrobić w domu, tylko kilka minut pracy
  4. Brak słów. Ojciec pokazywał 7-letniej córce jak odbywa stosunki i dawał jej całować genitalia. Wszystko pokazywał w sieci
  5. Przystawiła kawałek mięsa do głodnego jamniczka. Później wydarzyło się istne szaleństwo, filmik obejrzały już miliony ludzi
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News