10-latka znalazła cukierki z dołączonym liścikiem. Kiedy mama zobaczyła treść, natychmiast chwyciła telefon, była zdruzgotana

10-latka znalazła cukierki z dołączonym liścikiem. Kiedy mama zobaczyła treść, natychmiast chwyciła telefon, była zdruzgotana Źródło: pikrepo

Mama nie mogła uwierzyć w to, co zostało napisane w liście, który trzymała w rękach jej 10-letnia córka. Kobieta natychmiast zareagowała, by w sprawę, jak najszybciej włączyła się policja.

Dziewczynka miała w rękach list i butelkę z cukierkami - tego samego dnia znalazła te przedmioty podczas spaceru. Mama sprawdziła, co jest napisane w liście i aż zaniemówiła. Widziała, że szybko musi zainterweniować, zanim inne dzieci znajdą się w niebezpieczeństwie. 

Mama sprawdziła, co było napisane w liście 

Kobieta pochodząca z Pucka spacerowała ze swoją córką w niedzielne popołudnie. Nagle okazało się, że 10-latka odnalazła list i butelkę z cukierkami. Treść listu od razu zaniepokoiła matkę dziewczynki. 

- Szukam chłopca lat 7 lub 11[...] odważny jesteś, to przyjdź na [tu pojawił się adres], dam 20 zł, ty nic nie musisz robić (zdjąć spodnie, majtki i to wszystko), chętnych zapraszam! - brzmiała treść listu, którego nie cytujemy w całości ze względu na pojawiające się w nim wulgaryzmy. 

Pozostała część listu zawierała wypowiedzi o treści pedofilskiej, które nie powinny być czytane przez małe dzieci. Słowa napisane niechlujnie i odręcznie zmroziły krew w żyłach matki, która natychmiast skontaktowała się z policją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama zgłosiła sprawę policji. Mężczyzna został zatrzymany

Mama 10-letniej dziewczynki zgłosiła się na policję. Przekazała im list, który nieletnia znalazła w sąsiedztwie centrum handlowego, czyli w miejscu, gdzie dziennie przebywa wiele dzieci. Niedaleko centrum handlowego przy ulicy Mestwina, znajdował się także dom, wskazany w liście. 

- W liście pada dokładnie ten sam adres. To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna z tego właśnie konkretnego miejsca próbuje zachęcić dzieci do niemoralnych i obrzydliwych czynności - przekazała mama dziewczynki. 

Jak się okazało, mężczyzna, mieszkający pod wskazanym adresem już wcześniej był podejrzewany o pedofilskie skłonności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra. Wszystkich Polaków obejmie zniesienie uciążliwego zakazu

2. Syn Jerzego Stuhra wyjawił, co dzieje się z jego ojcem. W jakim stanie jest legendarny aktor?

Policja aresztowała 40-letniego mieszkańca Pucka, postawione mu zostały zarzuty przeciwko wolności seksualnej i obyczajowej. Funkcjonariusze nie zdradzają więcej informacji na temat zatrzymanego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek młodego gwiazdora. Wielki talent zginął w wieku zaledwie 24 lat
  2. Mateusz wrzucił wstrząsające zdjęcie pstryknięte w Biedronce. Znalazł obślizgłą, okropną niespodziankę w bardzo popularnym produkcie
  3. Tragedia nie do opisania, mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni. Zmarł zasłużony Polak
  4. Potężne trzęsienie ziemi i ostrzeżenia przed tsunami. Fatalne informacje z zagranicy
  5. Tysiące Polaków czekało od dawna. Minister potwierdziła, że nadchodzą zmiany
  6. Widzowie ”M jak miłość” zaniemówią. Niewiarygodne, kto jest na nowych zdjęciach z planu

Źródło: Radio Zet, Puck Nasze miasto 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News