Mama w ciąży i jej trójka dzieci nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli. Wszystko przez jedną rzecz, którą wiele osób robi nawet kilka razy dziennie

Mama w ciąży i jej trójka dzieci nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli. Wszystko przez jedną rzecz, którą wiele osób robi nawet kilka razy dziennie Źródło: Youtube/ CBS Chicago

Mama w ciąży oraz jej trójka dzieci zginęli w tragicznym wypadku. Nie mieli najmniejszych szans. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi mnóstwo osób, nie popełniaj tego błędu. Tak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ogromne niebezpieczeństwo stwarza. Ich tragedia stała się ostrzeżeniem dla innych.

Mama w ciąży oraz jej trójka dzieci mieli straszny wypadek, który zakończył się tragicznie, wszyscy zginęli. Mąż kobiety musiał się zmierzyć z ogromną stratą, w jednej chwili stracił całą rodzinę. Na co dzień byli bardzo szczęśliwym małżeństwem, jednak ich beztroskę przerwała okropna tragedia. Nie powtarzaj tego błędu.

Mama w ciąży i trójka dzieci nie mieli najmniejszych szans, straszna rzecz, którą robi tak wiele osób

Edward Schmidt mieszkał wraz z ciężarną żoną Lindsay i trójką dzieci w Beacher w stanie Illinois. Rodzina była bardzo szczęśliwa, wiodła przyjemne życie pozbawione większych trosk, aż do pewnego momentu. Edward musiał się zmierzyć z utratą całej rodziny. Niewyobrażalna tragedia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nikt z nas nie jest w stanie nawet myśleć o utracie bliskiej osoby, Edward niestety musiał się z tym zmierzyć. W jedną krótką chwilę stracił całą rodzinę. Był początek wakacji, a dwaj synowie: 6-latek i 4-latek byli bardzo podekscytowani szkołą letnią. Kobieta wiozła ich na miejsce spotkania wraz z najmłodszym zaledwie rocznym synem. W pewnym momencie wydarzyło się coś strasznego.

Tuż po wyruszeniu w drogę, nagle inny pojazd zajechał drogę rodzinie. Kierowca mimo widniejącego przed nim znaku STOP nie zatrzymał się, ani nawet nie zwolnił. Rozpędzony wbił się w auto, w którym była Lindsay i jej dzieci. Najmłodszy syn Caleb zginął na miejscu. Weston oraz Owen odeszli na sole operacyjnym w szpitalu, podobnie jak ich mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę

2. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

 Życie całej rodziny zostało dosłownie zniszczone w kilka sekund. Wszystko przez jeden błąd, który popełnia tak wiele osób. 25-letni kierowca w trakcie jazdy pisał na swoim telefonie sms. To było powodem tego, że nie zauważył znaku STOP, a gdy się zorientował było już zdecydowanie za późno. Jedna nic nie znacząca wiadomość zniszczyła życie całej rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Niewyobrażalny skandal z udziałem TVP. Nie mieści się w głowie, kogo zaatakowali

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News