Mama kupiła lalkę dla córki. Pod ubrankiem zabawki znalazła porażającą rzecz, natychmiast ją oddała

Mama kupiła lalkę dla córki. Pod ubrankiem zabawki znalazła porażającą rzecz, natychmiast ją oddała Źródło: .

Mama kupiła swojej córeczce plastikową lalkę. Zabawka na pozór zwyczajna, jednak pod ubrankiem skrywała coś porażającego. Gdy tylko kobieta odkryła prawdę, natychmiast ją oddała.

Mama nie mogła oprzeć się swojej pociesze, gdy ta z maślanymi oczami prosiła ją o nową zabawkę. Kobieta w końcu przystała na jej błagania, a widząc wybór dziewczynki nie sądziła, by z pozoru ze zwykłą lalką z blond włosami i sukience miałoby być coś nie tak. Ukryty skrzętnie szczegół odkryła dopiero po powrocie do domu, jednak nie zamierzała tak tego zostawić. Od razu zażądała zwrotu pieniędzy. 

Mama kupiła córce lalkę, która pod ubrankiem skrywała porażającą rzecz 

Zdarzenie miało miejsce w Rosji, a zakupiona przez kobietę lalka pochodziła z popularnego w okolicy sklepu z zabawkami dla dzieci "Planet of Toys". Na pierwszy rzut oka Rosjanka nie dostrzegała, by z laleczką, która zażyczyła sobie jej córka, coś było nie tak. Blond kucyki przewiązane żółtymi wstążkami, urocza czerwona sukieneczka w kropki, a do tego spodenki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero, gdy wróciła do domu i bliżej przyjrzała się zabawce spostrzegła, że nie jest ona taka zwyczajna. Choć lalka była dziewczynką, pod ubrankiem mieściło się męskie przyrodzenie, co definiowało ją jako transseksualną lalkę. Warto przy tym wspomnieć, że Rosja od zawsze uchodzi za dość konserwatywny kraj, w którym społeczność LGBT ma raczej więcej przeciwników, aniżeli zwolenników. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Reakcja kobiety była zatem dość oczywista, bowiem ta natychmiast wróciła do sklepu i zażądała zwrotu pieniędzy. Ponadto, zdjęcia zabawki zamieściła w sieci, co szybko podzieliło internautów na dwa obozy. Jedni nie kryli swojego oburzenia tłumacząc, że "przecież tym mają bawić się dzieci", a drudzy z kolei byli zafascynowani lalką i śmiało stwierdzali, że jest ona prawdziwym hitem. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
    4. Obgryzasz paznokcie i wyciskasz krostki? Konieczny może być psycholog, fatalny znak
    5. Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej szpetna pamiątka 

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News