Zaskakujący dramat mamy byłej żony Cejrowskiego. Brzydka sytuacja

Zaskakujący dramat mamy byłej żony Cejrowskiego. Brzydka sytuacja Źródło: youtube.com/AntySystemTV31

Mama Beaty Pawlikowskiej zmaga się z niemałym dramatem. Na osiedlu "Przylesie" na którym mieszka była teściowa Wojciecha Cejrowskiego, notorycznie dochodzi do sytuacji godzących w mieszkańców. Drogie czynsze, obowiązek korzystania z "osiedlowego parkomatu" i wieczne kłótnie to codzienność, jaką przechodzą koszalinianie.

Mama Beaty Pawlikowskiej jest jedną z wielu osób przeżywających dramat w związku z zamieszkiwaniem na osiedlu "Przylesie". Seniorka uskarża się na najdroższy czynsz w mieście, bezsensowne opłaty i problemy, jakie stwarza prezes spółdzielni mieszkaniowej. Sytuacja budzi wielkie emocje wśród mieszkańców, którzy sami nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić.

Mama Beaty Pawlikowskiej gnębiona przez prezesa spółdzielni. Kazimierz Okińczyk na cenzurowanym

Prezes spółdzielni mieszkaniowej "Przylesie" Kazimierz Okińczyk jest postacią, z którą niezwykle trudno dojść do porozumienia. Wskazują na to sami mieszkańcy osiedla, którzy mówią o tym, że zarządca blokowisk stawia przed nimi coraz to nowsze wyzwania w postaci rosnących czynszów, które są jednymi z największym w całym Koszalinie, jak też opłatami wynikającymi z konieczności korzystania z osiedlowego parkometru.

Mieszkańcy spółdzielni są bardzo niezadowoleni i o zachowaniu Okińczyka opowiadają bez ogródek mediom.

- Mało co nam się w tej spółdzielni podoba. Ale walka z prezesem to jak walka z wiatrakami. Walne zgromadzenia są na przykład rozbijane na 11 spotkań. Na jedno mają przychodzić mieszkańcy jednego blokowiska, na drugie - innego. Jak nietrudno się domyślić, wszystko po to, by nie doprowadzić do prawdziwej dyskusji (...) Próbujemy składać więc wnioski o poddanie jakiegoś zagadnienia pod głosowanie - robimy to nawet i miesiąc przed zgromadzeniem. Na niewiele się to jednak zdaje, bo prezes po prostu ich nie uwzględnia - mówi jeden z mieszkańców Koszalina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zażarty spór Pawlikowskiej z Okińczykiem 

Najgorzej w tym wszystkim jest jednak traktowana mama Beaty Pawlikowskiej, która musi płacić 2,8 tysiąca złotych z racji bycia członkiem spółdzielni. Jest to bezprawne, ponieważ stanowisko ma tam jej mąż. Sprawa trafiła do Rzecznika Praw Obywatelskich, jednak Kazimierz Okińczyk pozostaje całkowicie niewzruszony i na zebraniach obraża byłą teściową Wojciecha Cejrowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Wyjdźmy od tego, że ja nie muszę pani w ogóle słuchać (...) Proszę uważać. Lepiej zdrowaśkę odmówić, niż kogoś pomawiać - miała słyszeć mieszkanka osiedla od prezesa spółdzielni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News