mama
youtube.com/AntySystemTV31
Mateusz Wysokiński - 16 Grudnia 2019

Zaskakujący dramat mamy byłej żony Cejrowskiego. Brzydka sytuacja

Mama Beaty Pawlikowskiej zmaga się z niemałym dramatem. Na osiedlu "Przylesie" na którym mieszka była teściowa Wojciecha Cejrowskiego, notorycznie dochodzi do sytuacji godzących w mieszkańców. Drogie czynsze, obowiązek korzystania z "osiedlowego parkomatu" i wieczne kłótnie to codzienność, jaką przechodzą koszalinianie.

Mama Beaty Pawlikowskiej jest jedną z wielu osób przeżywających dramat w związku z zamieszkiwaniem na osiedlu "Przylesie". Seniorka uskarża się na najdroższy czynsz w mieście, bezsensowne opłaty i problemy, jakie stwarza prezes spółdzielni mieszkaniowej. Sytuacja budzi wielkie emocje wśród mieszkańców, którzy sami nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić.

Mama Beaty Pawlikowskiej gnębiona przez prezesa spółdzielni. Kazimierz Okińczyk na cenzurowanym

Prezes spółdzielni mieszkaniowej "Przylesie" Kazimierz Okińczyk jest postacią, z którą niezwykle trudno dojść do porozumienia. Wskazują na to sami mieszkańcy osiedla, którzy mówią o tym, że zarządca blokowisk stawia przed nimi coraz to nowsze wyzwania w postaci rosnących czynszów, które są jednymi z największym w całym Koszalinie, jak też opłatami wynikającymi z konieczności korzystania z osiedlowego parkometru.

Magda GesslerUjawnili coś więcej niż ukryte wielkie opłaty w restauracjach Gessler. Po "Kuchennych Rewolucjach" eksperci wyliczyli jej wszystkoCzytaj dalej

Mieszkańcy spółdzielni są bardzo niezadowoleni i o zachowaniu Okińczyka opowiadają bez ogródek mediom.

- Mało co nam się w tej spółdzielni podoba. Ale walka z prezesem to jak walka z wiatrakami. Walne zgromadzenia są na przykład rozbijane na 11 spotkań. Na jedno mają przychodzić mieszkańcy jednego blokowiska, na drugie - innego. Jak nietrudno się domyślić, wszystko po to, by nie doprowadzić do prawdziwej dyskusji (...) Próbujemy składać więc wnioski o poddanie jakiegoś zagadnienia pod głosowanie - robimy to nawet i miesiąc przed zgromadzeniem. Na niewiele się to jednak zdaje, bo prezes po prostu ich nie uwzględnia - mówi jeden z mieszkańców Koszalina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaki, narodziny dzieckaJej dziecko urodziło się zdrowe. Jednak w tej samej chwili urodził się ktoś jeszczeCzytaj dalej

Zażarty spór Pawlikowskiej z Okińczykiem

Najgorzej w tym wszystkim jest jednak traktowana mama Beaty Pawlikowskiej, która musi płacić 2,8 tysiąca złotych z racji bycia członkiem spółdzielni. Jest to bezprawne, ponieważ stanowisko ma tam jej mąż. Sprawa trafiła do Rzecznika Praw Obywatelskich, jednak Kazimierz Okińczyk pozostaje całkowicie niewzruszony i na zebraniach obraża byłą teściową Wojciecha Cejrowskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Wyjdźmy od tego, że ja nie muszę pani w ogóle słuchać (...) Proszę uważać. Lepiej zdrowaśkę odmówić, niż kogoś pomawiać - miała słyszeć mieszkanka osiedla od prezesa spółdzielni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

KobietaSą kompromitujące, 26 niesmacznych nawyków! Kobiety nigdy się do nich nie przyznająCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News