16-latek z Kołobrzegu nie miał szans na ratunek. Jego matka nagle zaczęła krzyczeć

16-latek z Kołobrzegu nie miał szans na ratunek. Jego matka nagle zaczęła krzyczeć Źródło: materiały policyjne

Mama nastolatka nagle zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Nie podejrzewała, że wychodząc na klatkę schodową, zastanie tak makabryczny widok. Jak podają media, chłopak nie miał szans na przeżycie.

Mama zamordowanego 16-latka nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej ukochany syn nie żyje, a umierać przyszło mu w tak okropnych okolicznościach. O morderstwie z Kołobrzegu mówi cała Polska, a coraz to nowsze doniesienia jeszcze bardziej mrożą krew w żyłach. Trudno sobie wyobrazić koszmar, jaki przeżywają bliscy zmarłego nastolatka. 

16-latek nie miał szans na przeżycie 

Przypominamy, że dzisiejszym rankiem w Kołobrzegu doszło do potwornych wydarzeń, które wstrząsnęły nie tylko okolicznymi mieszkańcami, ale i całym krajem. Najprawdopodobniej około godziny 5:00 16-latek wychodził w klatki schodowej swojego bloku, gdzie niespodziewanie został zaatakowany. Napastnik zadał mu kilka ciosów ostrym narzędziem, na co mogą wskazywać rany kute na szyi i brzuchu. Na miejscu szybko zjawiło się pogotowie, jednak okazało się, że na jakikolwiek ratunek jest już za późno. Nastolatek zmarł na miejscu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama nastolatka nagle zaczęła krzyczeć 

Jak podaje Polsat News, najprawdopodobniej to mama 16-latka znalazła go jako pierwsza. Widząc swojego ukochanego syna leżącego w kałuży krwi, momentalnie zaczęła krzyczeć, co wzbudziło niepokój wśród sąsiadów, którzy po skontrolowaniu sytuacji, przeżyli prawdziwy szok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Chwilę później na miejscu zjawiła się policja oraz eksperci kryminalistyki, którzy dokładnie badają miejsce tragedii. W międzyczasie trwają poszukiwania mordercy. Służby udostępniły nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę rzekomo odpowiadającego za śmierć chłopaka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach i przekazanie jakichkolwiek informacji na temat mordercy. Alarmują również o zachowanie szczególnej ostrożności, bowiem przebywający na wolności sprawca może stwarzać zagrożenie dla pozostałych mieszkańców Kołobrzegu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: polsat news

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News