Łukasz już dłużej nie mógł tego wytrzymać. Mama latami go katowała, teraz znęca się nad jego siostrą

Łukasz już dłużej nie mógł tego wytrzymać. Mama latami go katowała, teraz znęca się nad jego siostrą Źródło: unsplash.com/Eric Ward

Mama kojarzy się z osobą ciepłą i kochającą, ale nie Łukaszowi. Chłopak przez całe dzieciństwo znosił złe traktowanie ze strony matki, a kiedy w końcu udało mu się uciec, cała agresja skupiła się na jego młodszej siostrze. Teraz chce jej pomóc.

Mama Łukasza i Julii ma dobrą opinię, nie narzeka na brak pieniędzy. Nikt nie powiedziałby, że traktuje swoje dzieci w tak okrutny sposób. Być może właśnie dlatego sąsiedzi i wszyscy w szkole zignorowali znaki, że w domu dzieci nie dzieje się dobrze. Chłopak opowiada o dramacie, jaki przeżył za młodu.

Łukasz wspomina, co robiła jego mama

Łukasz z Bydgoszczy zamieścił w sieci desperacki opis swojego dzieciństwa. Ma nadzieję, że opis jego przeżyć pomoże siostrze, która obecnie mieszka z matką sama. Historia chłopaka jest wyjątkowo drastyczna. Jak się okazuje, jego mama znęcała się nad dziećmi na wiele sposobów. Zwykłe bicie jej nie wystarczało - oblewała go wrzątkiem, kazała mu stać nago na klatce schodowej w bloku, raz niemal zakatowała go na śmierć. Przez lata złego traktowania Łukasz znienawidził matkę i tuż przed 18. urodzinami nie wytrzymał - opuścił dom.

Od tamtej pory nie odwiedza kobiety. Zaniepokoiły go jednak posty, jakie Julia udostępniała w mediach społecznościowych. Odczytał je jako wołanie o pomoc, dlatego postanowił działać. Chce nagłośnić sprawę, by ktoś zwrócił uwagę na problem jego młodszej siostry. Obawia się, że nastolatka przechodzi katorgę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama znęca się nad córką

Julia nigdy nie miała lekko. Już od najmłodszych lat mama biła ją, rzucała nią o podłogę czy wbijała paznokcie w szyję. Ostatnio dziewczyna zaczęła coraz ostrzej wypowiadać się o matce, nie chciała wpuszczać znajomych nawet na klatkę schodową ze strachu przed kobietą. Brat zaczął kontaktować się z jej znajomymi i zbierać informacje na temat nastolatki. Według niego ciągle wysyła sygnały z prośbą o pomoc.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Łukasz bardzo by chciał, aby siostra opuściła rodziny dom i wiodła normalne życie. Do tego jednak jest potrzebna interwencja odpowiednich służb. Stąd odważny krok opowiedzenia o rodzinnych problemach na forum publicznym. Być może ktoś zwróci uwagę na koszmar Julii, a pomoc przybędzie zanim dojdzie do tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Amerykańska piosenkarka spodziewa się dziecka. Ojcem jest POLSKI gwiazdor. Fani zachwyceni
  3. Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył
  4. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, "Za taki żart można stracić pracę"
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: Popularne

Następny artykuł