Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca

Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca Źródło: Pexels

Mama doprowadziła do śmierci swoich własnych dzieci. Niewyobrażalne informacje obiegają media. Trudno uwierzyć w to, że najmłodsze miało zaledwie 4 miesiące.

Mama to osoba, która ponad własne dobro stawia dobro swojej pociechy, pilnując by niczego im nie brakowało. Z pewnością każdy rodzic zgodzi się, że w chwili narodzin maleństwa wszystko inne sprawy przestają mieć znaczenie, a liczy się tylko bezpieczeństwo malucha. W tym wypadku było jednak zupełnie inaczej, a absurdalne zachowanie kobiety doprowadziło do wstrząsającej tragedii.

view-post id=399751]

Mama doprowadziła do śmierci własnych dzieci 

Do zdarzenia doszło w zachodniej Rumunii w mieście Timmis. Sąsiedzi nagle zauważyli, że w jednym z pobliskich domów rodzinnych rozprzestrzenia się ogień, co zmotywowało ich do natychmiastowego wezwania straży pożarnej. Służby po kilku minutach zjawiły się na miejscu. Nim możliwe było wtargnięcie do środka i skontrolowanie, czy nie znajdują się tam osoby poszkodowane, konieczne było ugaszenie żywiołu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy wreszcie się to udało strażacy weszli do budynku i zastali w nim mrożący krew w żyłach widok. Ciała dzieci w wieku: rok, 3 i 6 lat oraz 4 miesięcy. Po chwili odnaleziono również 14-letniego chłopca, któremu na szczęście udało się przeżyć. Wezwano policję, która pilnie wszczęła dochodzenie, zaczynając swoje działania od odnalezienia prawnych opiekunów ofiar.

Szybko ustalono, że matka pozostawiła je bez opieki, a sama udała się do niedalekiego salonu gier hazardowych. Jakby tego było mało, świadkowie zeznali, że kobieta miała regularnie zostawiać nieletnich bez nadzoru. Przeciwko niej wszczęto już postępowanie i nie ulega wątpliwościom, że odpowie za swoje zachowanie. W międzyczasie eksperci rozpoczęli również badanie okoliczności zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?

2. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb

 

Po wstępnych oględzinach ustalono, że przyczyną pożaru był domowy piec. Rodzice dzieci są przesłuchiwani i to na podstawie ich zeznań śledczy będą mogli zadecydować o kolejnych krokach postępowania. Najprawdopodobniej do tego czasu pozostaną w areszcie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 320 tys. Polaków W PUŁAPCE. ZUS tylko czeka na ich błąd
  3. Katarzyna Dowbor pokazała bardzo stare zdjęcie z rodzinnego albumu. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała
  4. Taniec z gwiazdami może się schować. Licealiści na studniówce pokazali zachwycający układ, brawa
  5. 18-miesięczną Hanię niszczy wyjątkowo rzadki nowotwór z przerzutami. Rodzice błagają o pomoc, tylko jedna rzecz może pomóc

Źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News