Szukało go wielu Polaków, służby zostały postawione na nogi. Mama 22-latka przekazała najgorszą wiadomość

Szukało go wielu Polaków, służby zostały postawione na nogi. Mama 22-latka przekazała najgorszą wiadomość Źródło: facebook

Mama 22-latka, którego szukało wielu Polaków, przekazała tragiczną wiadomość. Wszyscy do końca mieli nadzieję na szczęśliwy finał, jednak spełniło się najgorsze.

Mama postawiła na nogi służby i okolicznych mieszkańców, gdy słuch po jej ukochanym Kajetanie zaginął. Rozpoczęły się poszukiwania i dramatyczna walka z czasem. Kolejne ustalenia śledczych coraz bardziej mroziły krew w żyłach, aż w końcu ziścił się najczarniejszy scenariusz. Słowa rozżalonej matki rozrywają serce na kawałki. 

Szukały go służby i wielu Polaków 

Przypominamy, że 13 stycznia na terenie gminy Kozłów w województwie małopolskim wszczęto pilne poszukiwania 22-letniego Kajetana, który dzień wcześniej tuż przed godziną 24:00 wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Jak podaje "Fakt", zmartwiona pani Agnieszka, mama chłopaka, zaalarmowała wówczas za pośrednictwem Facebooka o pomoc w poszukiwaniach, a o zaginięciu syna zawiadomiła policję, która wszczęła działania posiłkując się psami tropiącymi oraz kamerami termowizyjnymi. 

- Błagam, jeśli ktoś ma kontakt z Kajetanem, to mój syn, proszę skontaktujcie się ze mną! Znalazłam jego samochód rozwalony w rowie, on nie odbiera telefonu. Zgłosiłam zaginięcie na policji. Proszę o pomoc znajomych Kajetana - napisała pani Agnieszka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama 22-latka przekazała najgorszą wiadomość 

W czasie śledztwa znaleziono w rowie rozbity samochód 22-latka, jednak jego w środku nie było. Przesłuchania okolicznych mieszkańców pozwoliły ustalić, że po wypadku młody mężczyzna miał ponoć o własnych siłach opuścić pojazd, a następnie udać się do najbliższego domu z prośbą o pomoc, jednak nie został wpuszczony. Ustalenia zaostrzyły poszukiwania, które zakończyły się już 14 stycznia, potwierdzając tym samym tragiczny scenariusz. Zwłoki Kajetana znaleziono w przydrożnym rowie, a wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich. O przykrym finale poszukiwań poinformowała jego mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]

2. Smutna wiadomość dot. Roberta Janowskiego. Jego żona potwierdziła doniesienia

- Mój wieczny wojownik ściągnął zbroje i założył skrzydła. Synku, kocham Cię bardzo - podała na łamach portalu społecznościowego. 

Dalsze dochodzenie pozwoli policji ustalić co dokładnie doprowadziło do śmierci chłopaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  4. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji
  5. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News