Po prostu niesamowite! Jarosław Bieniecki raz jeszcze będzie tatą, Katarzyna Glinka w ciąży

Po prostu niesamowite! Jarosław Bieniecki raz jeszcze będzie tatą, Katarzyna Glinka w ciąży Źródło: .

Mama już jednego dziecka, Katarzyna Glinka jest po raz kolejny w ciąży. Ojcem ma być obecny partner, Jarosław Bieniecki. Sama aktorka nie kryła zaskoczenia faktem, że media się dowiedziały o tej sprawie.

Mama Katarzyny Glinki doczeka się kolejnego wnuczka lub wnuczki. Nagle media obiegła informacja o ciąży aktorki znanej z "Klanu" i "Barw Szczęścia". Aktorka nie kryje, że od dawna o tym marzyła.

Katarzyna Glinka to dumna mama. Teraz będzie miała kolejne dziecko

Katarzyna Glinka przechodziła jakiś czas temu przez wyjątkowo trudny okres. Rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, ojcem jej pierwszego dziecka, obecnie 7-letniego Filipa. Mimo podjęcia prób na wszelkiego rodzaju terapiach nie udało się uratować trwającego 11 lat związku, co aktorka ciężko przeżyła.

Okazało się, że od zawsze marzyła o drugim dziecku, jednak rozstanie z Gołdonem uniemożliwiło jej realizacje marzeń. Sytuacja się zmieniła, kiedy poznała swojego obecnego partnera, Jarosława Bienieckiego.

- Sama mam rodzeństwo i uważam, że posiadanie go jest bardzo ważne. Zawsze chciałam mieć przynajmniej dwójkę dzieci - zwierzała się w wywiadzie.

To już trzecie dziecko Jarosława Bienieckiego

W 2018 poznała Jarosława Bienieckiego, organizatora słynnych biegów Runmaggedon. Oboje szybko zaczęli się dobrze dogadywać i zostali parą. W lutym Glinka przyjęła oświadczyny swojego partnera, a teraz spodziewa się dziecka. Aktorka nie planowała zdradzać tego mediom zbyt szybko, ale jej tajemnica wyszła na jaw.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O tym, że para będzie miała dziecko, dowiedział się magazyn Na Żywo. Dziennikarze zadzwonili do aktorki z gratulacjami, aby potwierdzić te informacje. Katarzyna Glinka nie kryła zaskoczenia, ale też wypowiadała się dosyć asekuracyjnie.

- Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej - powiedziała aktorka w rozmowie telefonicznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Będzie to trzecie dziecko Jarosława Bienieckiego. Do tej pory był samotnym ojcem, który wychowywał dwójkę dzieci. Na pewno teraz będzie miał masę dodatkowych obowiązków przy małym dziecku, co może wpłynąć na jego pracę zawodową. Na szczęście, będzie mógł liczyć na wsparcie swojej żony, która z racji ciąży, na jakiś czas będzie musiała zrezygnować z aktorstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Ma 70 lat, wygląda na kilkadziesiąt mniej. Wszystko dlatego, że zrezygnowała z jednego produktu w swojej diecie
  4. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  5. Niespodziewane doniesienia mediów! Tomasz Kammel pożegna się z hitowym programem TVP

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News