Ksiądz zaczął pytać 8-latkę, czy się onanizuje. Potem przekroczył granicę

Ksiądz zaczął pytać 8-latkę, czy się onanizuje. Potem przekroczył granicę

Mama jednej z uczennic doniosła o wyjątkowo nietypowej praktyce pewnego księdza. Duchowny miał wypytywać jej 8 letnią córkę, czy próbowała już masturbacji. To skrajnie kontrowersyjne zachowanie wzbudza wielką odrazę, a prawnicy podkreślają, że mogło dojść nawet do molestowania seksualnego.

Mama jednej z 8-latek była w szoku słysząc od swojej córki wyznania dotyczące jej lekcji religii. Dziewczynka opowiedziała mamie, że w trakcie katechezy ona i jej koledzy ze szkolnej ławy zostali zapytani przez księdza o to, czy się masturbują. Szczegóły przedstawione przez przerażoną matkę są ohydne i druzgocące. 

Mama opowiada o przerażającej lekcji religii. Szokujące szczegóły przygotowań do komunii

Opisywana sprawa została nagłośniona przez pracowników Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którzy w swoim Facebookowym wpisie przedstawili przepełnioną nieprzyzwoitym zachowaniem katechezę z udziałem księdza, który w dość niepokojący sposób zainteresował się seksualnością dzieci podchodzących do sakramentu komunii.

- Dzieci dostały od księdza pytania, na które miały przygotować odpowiedzi, by potem będąc sam na sam z księdzem, opowiedzieć mu ze szczegółami o tym, jak "TO" robią. Pytania dotyczyły między innymi tego, czy dziecko się onanizuje. Ksiądz zażyczył sobie odpowiedzi z dokładnymi detalami. Kiedy dziecko się onanizuje, czy robi to samo, czy z innym dzieckiem, co ogląda, gdy się onanizuje. Problem, który opisała nam mama dziewczynki był taki, że jej dziecko właśnie pierwszy raz z materiałów rozdawanych przez księdza dowiedziało się o szczegółach dotyczących czynności seksualnych i pornografii - możemy przeczytać na facebookowym fanpage'u OMZRiK.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawnicy zbadają sprawę

OMZRiK stwierdził, że sprawa dotycząca dziewczynki jest wyjątkowo bulwersująca. Ponadto ksiądz, pytając dzieci o ich seksualność i kompletując materiały dotyczące potencjalnych fantazji seksualnych dzieci, zmuszając je do odpowiedzi, dopuścił się molestowania. Jeśli dowody okażą się wyjątkowo mocne, złożone zostanie powiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

W tej chwili prawnicy związani z Ośrodkiem dokonują ekspertyzy prawnej tych zachowań księży. Jeśli stwierdzą, że przepytywanie małych dzieci z onanizmu i zmuszanie ich do opowiadania fantazji seksualnych było formą ich molestowania - Ośrodek złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez funkcjonariuszy kościoła katolickiego w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News