Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci

Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci Źródło: Unsplash/Marcelo Leal

Mama czwórki rodzeństwa zmarła w szpitalu zaraz po porodzie wykonanym cesarskim cięciem. Poza nowo narodzonym chłopcem miała jeszcze trójkę dzieci. Teraz zostały osierocone.

Mama w ciąży trafiła do jednego z polskich szpitalu z niewielkim krwawieniem. Z powodu problemów zdrowotnych kobiety lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu. Udało jej się urodzić dziecko, ale zaraz potem zmarła.

Tragedia w szpitalu. Mama zmarła zaraz po porodzie

Do tragedii doszło w poznańskim szpitalu przy ulicy Lutyckiej. 36-latka, która urodziła, mimo interwencji lekarzy wciąż krwawiła. Przyśpieszono termin wykonania cesarskiego cięcia, obawiano się o zdrowie dziecka. Zabieg wykonano, na szczęście chłopiec był zdrowy. Lekarze musieli jednak jeszcze stoczyć walkę o życie matki.

Mimo wysiłków lekarzy nie udało jej się uratować, była w zbyt ciężkim stanie. Próby utrzymania jej przy życiu trwały kilka godzin, ale niestety zakończyły się porażką. Według wstępnych ustaleń powodem śmierci matki miał być stwierdzony zawał mięśnia sercowego oraz kwasica.

Osierociła czwórkę dzieci. Teraz potrzebują znacznej pomocy

Dziennikarze "Gazety Wyborczej" dowiedzieli się, że niegdyś 36-latka cierpiała z powodu posocznicy, ponadto miała wyciętą jedną nerkę. Według lekarzy komplikacje spowodowało łożysko centralnie przodujące. W efekcie dochodziło do krwotoków zagrażających ciąży. Co więcej, zrosty po poprzednich operacjach utrudniały pracę lekarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz noworodka kobieta była matką także czwórki dzieci, jedno z nich było już pełnoletnie (19 lat). Z tego też powodu uruchomiono zbiórkę pieniędzy na jej potomstwo. Okazuje się, że rodzina już wcześniej nie żyła w najlepszych warunkach, ale śmierć matki znacznie skomplikowała ich sytuację.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

- Wiemy, że będzie potrzebna długofalowa pomoc, w tym wsparcie psychologiczne, pomoc w nauce, w starcie w dorosłe życie etc. ale też pomoc materialna dostosowana do zmian, które są związane z upływem czasu, a których teraz nie możemy przewidzieć - napisała fundacja CHCEmisie na swoim Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort ROZWŚCIECZYŁ tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci 
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News