3-latka zniknęła bez śladu. Po wielu latach siostry wyjawiły straszną prawdę, wstrząsające szczegóły

3-latka zniknęła bez śladu. Po wielu latach siostry wyjawiły straszną prawdę, wstrząsające szczegóły Źródło: .

Mama przeżyła jeden z najgorszych koszmarów, jaki może spotkać rodzica - jej dziecko zaginęło bez śladu. 3-letnia dziewczynka nigdy nie została odnaleziona, a fakt związany z jej zaginięciem wyszły na jaw po upływie wielu lat. Szczegóły dotyczące sprawy dziewczynki są przerażające.

Mama zostawiła swoje córki pod opieką ich ojca, który zamiast zająć się dziećmi, wybrał dopalacze. Naćpany mężczyzna nie zainteresował się nawet na chwilę tym, co się dzieje z dziewczynkami. Nawet nie zauważył, gdy jedna z nich zaginęła. 

Mama szalała z nerwów, gdy zaginęła jej córeczka 

Następnego dnia po zażywaniu narkotyków Ralph Conway wyszedł jak zwykle do pracy. Jego żona już wróciła do mieszkania, widział ją śpiącą w łóżku. Na dzieci kolejny raz nawet nie spojrzał. Dopiero po powrocie z pracy jego żona, Lena Marie poinformowała go, że zaginęła ich najmłodsza córka.

Miała niespełna 3 latka, gdy zaginęła bez śladu. Nikt nie wiedział, co się stało z jej dzieckiem, ani gdzie może ono przebywać. Z zeznań matki wynikało, że o godzinie 9:00 poszła obudzić córeczkę, ale nie zastała jej w łóżeczku, ani w żadnym innym pomieszczeniu w domu. 

Siostry zaginionej dziewczynki również zostały przesłuchane, jednak nie chciały odezwać się ani słowem. Nie powiedziały policji nic, milcząc z przerażeniem w oczach, więc ostatecznie funkcjonariusze zostawili je w spokoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po latach koszmarna prawda ujrzała światło dzienne 

Dopiero sześć lat od zaginięcia ich siostry, dziewczyny postanowiły powiedzieć prawdę. To ich mama stała za zabójstwem 3-latki. Nigdy wcześniej nie wyjawiły, co stało się tamtej nocy, bojąc się, że rodzicielka może zrobić im dokładnie to samo.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

Lena Marie, najprawdopodobniej po zażyciu narkotyków, uderzała bezbronne dziecko drewnianą listwą. Przestała dopiero, gdy zobaczyła, że dziewczynka nie oddycha. Pomimo tego, że jej dwie córki zaczęły ją reanimować, maluszek nie przeżył. Matka zapakowała ciało dziewczynki do kosza na pranie i wywiozła je z domu. Za zabójstwo swojej 3-letniej córki Lena Marie dostała wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  4. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  5. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News