Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej syn budzi ogromny podziw

Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej syn budzi ogromny podziw Źródło: unsplash.com/Yucel Moran

Mama nie przeżyła feralnego upadku ze schodów we własnym domu. Choć to musiało być dla niego traumatyczne przeżycie, syn kobiety zachował się w sposób godny podziwu. Teraz jest uważany za bohatera.

Mama trojga dzieci potknęła się we własnym domu i spadła ze schodów. Upadek okazał się na tyle niefortunny, że 37-latka zmarła na miejscu. Gdy odkrył ją syn, zachował się w wyjątkowy sposób. Mało kto postąpiłby podobnie, a ten chłopiec dał sobie radę, a do tego zyskał miano bohatera. 

Mama chłopca nie przeżyła upadku. Jego zachowanie jest zdumiewające 

Ciało kobiety zostało znalezione przez jej najstarszego syna. 17-latek gdy tylko zobaczył makabryczny widok od razu pomyślał o swoich młodszych siostrach, 13-letniej Aleyshii i 12-letniej Chiarze. Connor za wszelką cenę nie chciał dopuścić do tego, aby dziewczynki zobaczyły mamę w takim stanie. Natychmiast zadzwonił do ojca, by ten zabrał je z domu. Nie chciał, aby dowiedziały się w ten sam sposób, że mama nie żyje.

To jednak nie wszystko. Nastolatek zawiadomił o wszystkim policję i pogotowie. Ze spokojem poczekał na przyjazd służb, udzielił im wszystkich niezbędnych informacji oraz dopilnował formalności. Dorośli byli pod wrażeniem dojrzałości, jaką wykazał się 17-latek. Zgodnie stwierdzili, że niejeden dorosły człowiek straciłby głowę w obliczu tak strasznej tragedii, jednak to dziecko zachowało zimną krew do samego końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak został okrzyknięty bohaterem. Zaimponował wielu osobom

Przypadek Connora wzbudził powszechny podziw wśród brytyjskich mediów. Opisują jego historię z niedowierzaniem, ale też uznaniem. W końcu nie zawsze zdarza się, aby dziecko odkrywało zwłoki rodzica, który przed chwilą jeszcze był żywy. Najbardziej zaskakujący jest jednak fakt, że chłopak najpierw pomyślał o swoich siostrach, a do tego zapanował nad własnymi emocjami.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Bohaterski czyn Connora nie uchronił jednak jego najbliższych przed szokiem i głębokim smutkiem. Cała rodzina nie może uwierzyć, że 37-latka już nigdy nie pojawi się w domu. Jej śmierć była tak niespodziewana, że całkowicie przybiła męża oraz dzieci. Nadszedł dla nich czas opłakiwania ukochanej mamy i żony, który zapewne szybko się nie skończy. 

  1. Ile zarabia Anna Komorowska? Była Pierwsza Dama wyjawiła prawdę o Pałacu Prezydenckim. Andrzej Duda zabrał głos
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu