Smutne wiadomości z centralnej Polski. Mama i jej mała córeczka zginęły w koszmarnym wypadku

Smutne wiadomości z centralnej Polski. Mama i jej mała córeczka zginęły w koszmarnym wypadku Źródło: Facebook/Brzeziny Info

Mama i córka zginęły w tragicznym wypadku niedaleko Łodzi. Zderzenie było tak silne, że obie ofiary poniosły śmierć na miejscu. Okoliczności wypadku bada policja.

Mama i córka są śmiertelnymi ofiarami tragicznego wypadku samochodowym, do którego doszło w środę w podłódzkim Zalesiu. Auto osobowe, którym podróżowały, zderzyło się z tirem. Nie miały szans na ratunek. Do tragedii doszło w powiecie brzezińskim. Zderzenie Fiata Punto, którym jechały ofiary, z tirem nastąpiło około godziny 18 na drodze wojewódzkiej numer 705. Zderzenie było tak silne, że prowadząca auto 29-letnia kobieta i jej 7-letnia córeczka zginęły na miejscu.

Mama i córka zginęły w wypadku. Tragedia niedaleko Łodzi

Na miejscu tragedii pojawiły się służby ratunkowe. Kierowca tira nie doznał żadnych obrażeń. Wiadomo, że w momencie zderzenia był trzeźwy. Pierwsze ustalenia policji wskazują, że nie ponosi on winy za wypadek. Wciąż trwa ustalanie przebiegu zdarzenia.

Policja ustala przebieg wypadku. "Zjechała na przeciwległy pas"

Na podstawie oględzin miejsca wypadku, policja stwierdziła, że prowadząca Fiata Punto mama siedmiolatki straciła panowanie nad kierownicą, najpewniej na łuku drogi. Wskutek tego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a tam jechała ciężarówka, której kierowca nie zdążył już zareagować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pomiędzy Brzezinami a Koluszkami doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z nieustalonych dotychczas przyczyn kierująca samochodem osobowym zjechała na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym - powiedział portalowi TVN 24 podkom. Zbigniew Cupryn z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Na czas badania przyczyn wypadku przez policję, droga 705 w okolicach Zalesia została zamknięta. Wytyczono objazdy w obie strony.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  4. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  5. Michał Wiśniewski bezskutecznie błaga o pomoc. Zostało 11 dni, Oliwier walczy o życie. Lekarze: "Sytuacja jest krytyczna"
  6. Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News