Parodia hitu "Mama ostrzegała" w piorunującym tempie podbija internet. Lepiej, żeby żaden mąż jej nie usłyszał

Parodia hitu "Mama ostrzegała" w piorunującym tempie podbija internet. Lepiej, żeby żaden mąż jej nie usłyszał Źródło: youtube/baku_family/

Znana mama postanowiła nagrać parodię hitowej piosenki. Chyba nie spodziewała się, że w mgnieniu oka przebije oryginalny utwór. Internauci nie mogą przestać jej słuchać.

Pewna mama pokazała, że nawet w czasie wychowania swoich pociech, można robić szalone rzeczy. Gdy tylko w sieci pojawiła się piosenka "Mama ostrzegała" bez zawahania ruszyła do nagrywania swojej własnej parodii, która w zatrważającym tempie podbija internet. Utwór każdemu wpadnie w ucho. 

Znana mama pozamiatała. Jej parodia hitu w piorunującym tempie podbija internet 

Chyba nie ma osoby, która choć raz nie słyszałaby piosenki "Mama ostrzegała", która od kilku tygodni podbija stacje radiowe, a na weselach jest stałym bywalcem. Nie trudno się temu dziwić, bowiem przy tak skocznej muzyce, nogi same porywają do tańca. Tymczasem w sieci znalazła się pewna mama, która na swoim kanale "Baku Family" opublikowała parodię hitowego utworu. 

Zrobiła to na swój własny, żartobliwy sposób, śpiewając o uwielbianych przez kobiety zakupach. Z pewnością nie tylko mamy znają to uczucie, gdy w ukochanym sklepie pojawia się świetna promocja i aż żal nie kupić nowej bluzki czy sukienki. Youtuberka postanowiła zaśpiewać, jak to jest ukrywać przed mężem kolejne zakupy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Płacz dziewczyno, rzewne łzy wylewaj. Mąż się zjechał z paczką od kuriera. I teraz tłumacz się, że to z Aliexpress. Że grosze to, że dla niego też coś jest - śpiewa. 

Trzeba przyznać, że mężczyźni będą cieszyć się o wiele większym spokojem, gdy jednak nie dotrze do nich ten, jak się szybko okazało, fenomenalny utwór. Piosenka w zatrważającym tempie zbiera kolejne wyświetlenia, których jest już ponad 800 tysięcy i zdaniem wielu internautów, jest jeszcze lepsza od oryginału. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka

2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Ponad 25 tysięcy osób zostawiło po sobie łapkę w górę, a teledysk bryluje nie tylko w serwisie YouTube. Internauci chętnie przekazują go sobie na wielu portalach społecznościowych, a ich reakcja za każdym razem jest taka sama. Wszyscy zgodnie stwierdzają, że zabawna piosenka nie tylko idealnie oddaje rzeczywistość żon, ale przede wszystkim od razu wpada w ucho. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: youtube 

Następny artykuł