Przy kasie mama 2-latki została tak upokorzona, że nie mogła powstrzymać łez. Wymyśliła odbierającą mowę ripostę

Przy kasie mama 2-latki została tak upokorzona, że nie mogła powstrzymać łez. Wymyśliła odbierającą mowę ripostę Źródło: screen youtube.com/WXYZ-TV Detroit | Channel 7

Mama wraz ze swoją 2-letnią córką wybrała się do cukierni, aby poprawić małej humor. Nie spodziewała się nawet, jakie obelgi usłyszy stojąc przy kasie.

Mama, opiekując się swoim dzieckiem, niekiedy nawet nie ma chwili dla siebie. Powodów może być wiele, a w tym przypadku nałożyły się na siebie dwa: choroba oraz ząbkowanie. Dianne Hoffmeyer z Michigan miała z tego powodu za sobą nieprzespaną noc i jak tylko było to możliwe, zabrała swoją 2-letnią córeczkę do lekarza.

Chcąc poprawić małej humor przed nieprzyjemną wizytą u doktora, postanowiła kupić jej pączka w pobliskiej cukierni, a dla siebie samej zamówiła kawę, aby choć trochę się rozbudzić. Niestety, kiedy stała w kolejce do kasy, usłyszała, jak dwie kobiety stojące za nią, zaczęły bez skrupułów krytykować jej wygląd.

Mama została upokorzona przed kasą

Dianne Hoffmeyer słyszała każde przykre słowo, które wypowiedziały kobiety stojące za nią w kolejce. Dotyczyły one głównie jej widocznych już odrostów na głowie, jak i wagi. Co więcej, została przez nie nawet nazwana grubym wielorybem. Dianne było bardzo przykro, ale chcąc dać przykład swojej córce, postanowiła nie odpowiadać na odrażające komentarze. Z trudem powstrzymała łzy, które napływały jej już do oczu.

 - Wyraźnie przeszkadzały im moje odrosty na włosach i waga. Mówiły, że jestem grubym wielorybem i muszę być strasznie leniwa. Nie chciałam płakać, ale ich słowa bardzo mnie zabolały. Nie mogłam powstrzymać łez - wyznała Dianne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko nie oznacza to, że mam 2-latki nie zareagowała w żaden sposób, a jej riposta zachwyciła tysiące internautów. Wszystko dlatego, że gdy Dianne podeszła już do kasy, to zapłaciła zarówno za swoje zakupy, jak i kobiet, które ją obrażały. Pokazała tym, że wszystko słyszała oraz było dowodem na to, że ma klasę. 

Kiedy było już po wszystkim i wróciła do domu, postanowiła podzielić się swoją historią w Internecie, gdzie opisała wszystko ze szczegółami. Nie spodziewała się nawet, że następnego dnia dostanie setki wiadomości od internautów pełnych wsparcia i gratulacji z tego, jak się zachowała.

Dzisiaj grzeje: 1.10 milionów Polaków może spodziewać się rekordowej podwyżki emerytur i rent. Wiemy komu się należy i ile
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

 - Słyszałam każdą przykrą rzecz, którą powiedziałyście. Przykro mi, że mam odrosty, które wam przeszkadzały, ale mam też dzieci, którymi trzeba się zająć. One są najważniejsze.(…) Doprowadziłyście mnie do łez.(…) Pomimo tego, że nazwałyście mnie tłustym leniem, chciałam wam powiedzieć, że schudłam 50 kg w ciągu dwóch lat. Jestem z siebie dumna. Wy powinnyście się wstydzić. (…) Po to, żeby pokazać, że mnie mama wychowała lepiej, chciałam wam powiedzieć ”nie ma za co”. Tak, to ja zapłaciłam za waszą kawę dzisiaj rano - napisała Dianne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

źródło: Viralka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News