Suczka przystanęła w miejscu tragedii i zaczęła płakać. Tutaj straciła siedem swoich szczeniaków

Suczka przystanęła w miejscu tragedii i zaczęła płakać. Tutaj straciła siedem swoich szczeniaków Źródło: .

Psia mama straciła swoje szczenięta podczas pożaru. Kiedy stanęła przed miejscem tragedii zaczęła płakać, na szczęście jej właścicielka wymyśliła sposób, aby ulżyć pupilowi w cierpieniu. Wymyśliła niezwykłą rzecz.

Każda mama chce jak najlepiej dla swoich dzieci. Dotyczy to zarówno ludzi, jak i innych zwierząt, wśród których występuje bardzo silna więź pomiędzy matką, a jej potomstwem. Niestety w niektórych przypadkach zdarza się, że mama musi stanąć twarzą w twarz z potworną tragedią, jaką jest śmierć dzieci.

Suczka Daisy była mamą dla 7 prześlicznych 3-tygodniowych szczeniaków, które zginęły tragicznie podczas pożaru stodoły, gdzie się oszczeniła. Podczas tego wypadku życie straciły również inne zwierzęta, a sama Daisy przez długi czas rozpaczała nad losem swoich dzieci, które odeszły zdecydowanie zbyt szybko.

Psia mama płakała w miejscu, gdzie zginęły jej dzieci

Kiedy suczka stała przed miejscem, gdzie wcześniej stała stodoła, widać po niej było, że wciąż pamięta wydarzenia z tamtego tragicznego dnia. Mimo że wydaje się to niemożliwe, Daisy naprawdę płakała nad losem swoich szczeniąt, a widok ten łamał serce jej właścicielki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezwykły pomysł właścicielki

Jessika Woodruff nie mogła patrzeć na to, jak cierpi jej najlepsza przyjaciółka i postanowiła ulżyć w cierpieniu Daisy. Z tego też względu wysłała na Facebooku wiadomość, czy może ktoś nie ma szczeniaków, które straciły swoją mamę i muszą zostać odchowane. Po pewnym czasie dostała informacje, że owszem, ktoś jest w posiadaniu takiej gromadki.

Łatwo się domyślić, co było dalej. Kobieta natychmiast nawiązała z tą osobą kontakt i w ten sposób szczeniaki trafiły do jej domu. Suczka od razu zaakceptowała nowych domowników, którymi opiekuje się, jakby to były jej szczeniaki, mimo że jest ich nawet więcej.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Teraz Daisy może cieszyć się pełnią macierzyństwa, do którego tak długo się przygotowywała, a którego nie mogła spędzić ze swoimi biologicznymi dziećmi. Teraz suczka jest prawdziwie szczęśliwą mamą i doskonale wywiązuje się ze swoich wszystkich matczynych obowiązków. Dzięki tej historii widać jak na dłoni, że psy potrafią kochać równie mocno, jak my, a nawet bardziej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Funzoo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News