Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia

Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia Źródło: Facebook

Mama postanowiła opublikować w Internecie ostrzeżenie po tym, co przeżyła jej córka. Dziewczyna nabawiła się poważnego oparzenia. Jego powodem była para butów, którą założyła.

Mama podzieliła się w internecie bardzo smutną historią, która dotyczy jej małej córeczki. Okazało się, że dziecko odniosło bardzo poważne obrażenia na skutek noszenia pary nowych butów. Sytuacja jest na tyle poważna, że matka dziewczynki postanowiła opublikować wszystkie okoliczności w internecie, przestrzegając innych, by nie popełnili tego samego błędu.

Z historii dowiadujemy się, że problemy zdrowotne dziecka są naprawdę poważne. Po założeniu butów doszło do poparzenia III stopnia, które jest ogromnym zagrożeniem dla naszej skóry. Mała córeczka musi teraz radzić sobie z wielkim problemem, a jej mama nie chce by inne osoby przeżyły ten sam dramat, w związku z czym opublikowała w swoich mediach społecznościowych bardzo poważny apel.

Mama opublikowała dramatyczny apel 

Mama kupiła swojej córce plastikowe sandały w jednym z amerykańskich dyskontów. Jest to bardzo tani produkt, który cieszy się obecnie rosnącą popularnością. Buty mają dziury, które umożliwiają przepływ powietrza i są stosunkowo wygodne, jednak zakładanie ich może wywołać pewne przykre konsekwencje, o czym nie pomyślała matka dziewczynki.

Po zaledwie jednym dniu w przedszkolu kobieta zauważyła, że na stopach jej córki pojawiły się ogromne pęcherze, które wywoływały wielki ból. Wszystko najprawdopodobniej powstało na skutek nagrzewającego się plastiku, który wywołał oparzenia III stopnia.

Mama ostrzega inne kobiety

Dopiero leczenie antybiotykami i różnymi kremami pozwoliło zmniejszyć cierpienie dziewczynki. Matka postanowiła jednak mimo wszystko zwrócić się do innych kobiet w internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzięki Bogu, że ten krem sterydowy działa… Będziemy musiały spotkać się z chirurgiem plastycznym, aby upewnić się, że nie trzeba będzie robić przeszczepu skóry w miejscu, w którym straciła swoją - dodała przerażona mama, która sama przyznawała, że przeżyła dramatyczne chwile walcząc o to, by cierpienie jej dziecka zakończyło się jak najszybciej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tak szybko Polki jeszcze nie chudły. Dieta chlebowa przynosi piorunujące efekty i jest pyszna
  4. Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś
  5. Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety
  6. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News