Kobieta poszła z dzieckiem do restauracji. Gdy zobaczyła dopisek na rachunku oczy wyszły jej z orbit, tego nie przewidziała

Kobieta poszła z dzieckiem do restauracji. Gdy zobaczyła dopisek na rachunku oczy wyszły jej z orbit, tego nie przewidziała Źródło: Unsplash / Pablo Merchán Montes

Mama zabrała całą rodzinę do pobliskiej restauracji. Gdy kelner przyniósł im rachunek, kobieta nie mogła uwierzyć w to, co było na nim napisane. Swoją historię opisała w mediach społecznościowych.

Mama zabrała rodzinę na kolację do restauracji. Zamówili posiłek, a kelner poinformował ich o łącznej kwocie rachunku. Kobieta poprosiła o wydruk paragonu. Nie mogła uwierzyć w to, co na nim zobaczyła. Wcale nie chodziło o kwotę do zapłacenia. Opisała całą historię na swoim Facebooku.

Mama chciała zjeść posiłek w restauracji z całą rodziną

Kimberly Sze wybrała się z dziećmi na kolację do pobliskiej restauracji. Lokal odwiedzali już wielokrotnie. Złożyli zamówienie, a kelner poinformował ich o łącznej kwocie do zapłaty. Kobieta poprosiła o wydruk paragonu, bo chciała się upewnić, że nie doszło do błędu w obliczeniach. Gdy otrzymała rachunek, nie mogła uwierzyć w to, co czyta.

Była w takim szoku, że wraz z całą rodziną natychmiast opuściła restaurację. Powodem jednak nie była wysoka kwota rachunku, a napis na górze paragonu. Przeczytała tam zdanie, które dopisał przy zamówieniu kelner.

- Rodzina z przerażającym dzieckiem - brzmiał dopisek na paragonie.

Mama była zbulwersowana zachowaniem obsługi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kimberly była zbulwersowana. Historię opisała na swoim Facebooku. Podkreśla, że byli stałymi klientami tej restauracji, a jej dzieci zachowywały się wzorowo i nie ma im nic do zarzucenia. Zupełnie nie rozumie, dlaczego obsługa potraktowała ich w taki sposób.

- Pokazaliśmy paragon osobie z obsługi, która nie była w stanie wydusić z siebie nawet słowa. Straciliście dzisiaj stałych klientów. Przychodzimy do was niemal w każdy weekend. Moja córka zachowuje się zawsze wzorowo i nigdy nie pozostawiliśmy po sobie bałaganu. Nigdy nie stwarzała żadnego problemu, więc o co w ogóle chodzi? - napisała Kimberly na swojej tablicy na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Firma zareagowała błyskawicznie i przeprosiła rodzinę. Przedstawiciel restauracji poinformował, że pracownik odpowiedzialny za tę sytuację dostanie wypowiedzenie, a w placówce zostanie wdrożona specjalna polityka, która zapobiegnie takim sytuacjom w przyszłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

źródło: WP

Następny artykuł