Dzieci uważały, że mają najgorszą matkę na świecie. Rozpłakały się, gdy w końcu dotarła do nich prawda

Dzieci uważały, że mają najgorszą matkę na świecie. Rozpłakały się, gdy w końcu dotarła do nich prawda Źródło: pexels/Leah Kelley

Mama była uważana przez swoje dzieci za najgorszą na świecie. Jej dzieci nie rozumiały, jak może się tak zachowywać względem nich. Nie dawały jej szans na wytłumaczenie, a po latach, gdy dotarło do nich, co tak naprawdę działo się pod ich dachem, zrozumiały, jak ważną rolę w ich życiu pełniła.

Mama jest w stanie zwykle zrobić dla swoich dzieci absolutnie wszystko, co tylko będzie mogła. Większość matek nie pozwoli na krzywdzenie swoich pociech i obroni je w każdej sytuacji. Jak bardzo źle by nie było, to właśnie matka pocieszy płaczącą córkę czy syna oraz będzie ich wspierać w trudnych chwilach. 

Często osoby najmniej doceniane przez nas, to właśnie nasi rodzice. Dopiero z biegiem czasu, gdy w końcu dorastamy, zaczyna do nas docierać, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Zaczynamy zauważać, że gdyby nie oni, bylibyśmy zupełnie innymi ludźmi.

Najgorsza mama na świecie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Córka napisała do mamy list. Przestawiła w nim swój punkt widzenia na temat tego, jak matka wychowała ją i jej rodzeństwo. Nie znalazło się w nim wiele ciepłych słów. Już na wstępie zarzuciła, że nikt inny nie miał tak okropnej matki jak ona. Dlaczego dzieci nazywały matkę w taki sposób?

- Jako dziecko byłam przekonana, że mam najgorszą matkę na świecie. Inne dzieci jadły na śniadanie ciastka i słodkie bułki, a ja musiałam codziennie z płaczem zjeść owsiankę. O słodkiej bułce mogliśmy pomarzyć - pisze córka.

Jednak dobór śniadania to nie jedyny problem, z jakim musiały się mierzyć dzieci "najgorszej matki na świecie". Drugie śniadanie też było punktem spornym, bo inne dzieci miały słodycze, a ona i jej rodzeństwo niedobre kanapki. "Okropna matka" pilnowała też, by jej dzieci były punktualne i nie spóźniały się nawet minutę. Wychowywane przez kobietę pociechy były zmuszane do mycia się i noszenia czystych ubrań. Wszystko to sprawiło, że miały ją za najsurowszą osobę na ziemi, która nigdy nie daje im chwili wytchnienia. 

Jaki skutek przyniosło takie wychowanie? 

- Skończyliśmy studia. Żadne z nas nie miało nigdy problemów z prawem i wszyscy umiemy zadbać o dom i o siebie. Dzięki najgorszej mamie na świecie moje rodzeństwo i ja jesteśmy uczciwymi, zaradnymi ludźmi. Dziś wiem, że będę mogła być z siebie dumna, bo kiedyś moje dzieci będą czuły taką wdzięczność, jaką ja dziś czuję do Ciebie, najlepsza mamo na świecie - kończy swój list kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Z najgorszej matki na świecie stała się najlepszą mamą. Z biegiem czasu dzieci zauważyły, że wszytko, co kobieta dla nich robiła, miało sprawić, że staną się lepszymi ludźmi. Ostatecznie kobieta osiągnęła swój cel, a dzieci zalały się łzami, gdy dotarło do nich, jak bardzo jej nie doceniały. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: Facebook

Następny artykuł