Mama pana młodego martwiła się, że wygląda jak babcia. Zaryzykowała metamorfozę i zrobiła wrażenie na weselnikach

Mama pana młodego martwiła się, że wygląda jak babcia. Zaryzykowała metamorfozę i zrobiła wrażenie na weselnikach Źródło: Fot. youtube.com/MAKEOVERGUY/

Mama pana młodego popadła w ogromne kompleksy - ślub syna zbliżał się wielkimi krokami, a ona była przekonana, że wygląda jak jego babcia, a nie mama. Mimo że była w średnim wieku, to z każdym spojrzeniem w lustro chciała coś zmienić, lecz nie wiedziała jak. W końcu znalazła kogoś, kto zagwarantował jej mistrzowską metamorfozę.

Mama wiedziała, że każdy kolejny dzień zbliża ją do ślubu i wesela najukochańszego syna. Mimo wielu prób i starań, czy to z makijażem, czy ubiorem, była zdania, że wygląda jak babcia, a przecież jest kobietą w sile wieku. Pomoc uzyskała u zdolnego makijażysty, który zmienił ją nie do poznania.

Mama zgłosiła się do eksperta w swojej dziedzinie. Postawiła wszystko na jedną kartę

Pan młody smucił się, gdy patrzył na zestresowaną mamę, która bała się swojej prezentacji na jego ślubie. Za wszelką cenę chciała wyglądać godnie i reprezentatywnie jako rodzic jednej z najważniejszych osób tego wieczora, a w dodatku czuć się komfortowo sama ze sobą. Choć klasy nie można jej odmówić, nie potrafiła sama przenieść swoich wizji siebie do świata realnego.

Do ślubu było coraz bliżej, więc Sharon postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i udało jej się dostać w ręce Christophera Hopkinsa, znanego na YouTube jako MakeoverGuy. Mężczyzna na swoim kanale regularnie prezentował metamorfozy swoich klientek, a każda była potem nie do poznania: makijaż i fryzura zdecydowanie dodawały im pewności siebie. Nie inaczej było w tym przypadku - Sharon najbardziej odmieniły włosy.

Internauci są zachwyceni. "Cofnąłeś czas o 20-30 lat"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sharon z niepewnością, ale też ogromną nadzieją, usiadła na fotelu "mistrza metamorfoz". Christopher od razu zabrał się za jej włosy - ich kolor i sposób układania zdecydowanie nie pasował kobiecie. Sharon dotąd farbowała się na blond, który wpadał w żółte odcienie uwydatniające zmarszczki i zmęczenie na twarzy kobiety. Oboje podjęli więc decyzję o przefarbowaniu ich na jasną szarość, dodatkowo skracając ich długość. Mama pana młodego poprosiła również o lekkie fale, które tak uwielbia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Makijaż tylko dopełnił reszty. Podkład zakrył zmęczenie na twarzy oraz przykrył niektóre zmarszczki. Do tego idealne konturowanie i makijaż oka w lekkich fioletach ukoronowały proces przemiany. Efekt jest niesamowity, z czym zgadzają się również użytkownicy sieci. 

- Dzięki krótkim włosom nagle ujawniły się jej kości policzkowe, a twarz znacznie się wygładziła. Genialny efekt - pisali internauci pod filmem.

- Nie wiem jak to zrobiłeś, ale cofnąłeś czas przynajmniej o 20-30 lat. Wygląda fenomenalnie - zachwytom nie było końca.

Fot. youtube.com/MAKEOVERGUY/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

Źródło: YouTube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu