6-latka wyrzuciła do śmieci prezent. Mama wiedziała, że nie może tak tego zostawić i dała jej nauczkę, która podbija sieć

6-latka wyrzuciła do śmieci prezent. Mama wiedziała, że nie może tak tego zostawić i dała jej nauczkę, która podbija sieć Źródło: flickr/David D

Mama ukarała swoją córkę za wyrzucenie do śmieci piórnika. Jej wychowawcza nauczka odbiła się szerokim echem w Internecie. Dzięki zachowaniu odpowiedzialnej matki, dziecko raz na zawsze zapamięta, jak postępować z prezentami.

Mama postanowiła sprawić, że jej 6-cioletnia córka na zawsze zapamięta, jakie konsekwencje niesie za sobą wzgardzenie prezentem. Wymierzyła dziecku karę, która zdobyła zaskakującą popularność wśród internautów. Niecodzienna metoda wychowawcza, jaką zastosowała kobieta, staje się inspiracją dla innych rodziców.

Mama z konsekwentnym programem wychowawczym

Prezent dla małej dziewczynki miał być tym wymarzonym. W końcu dziewczynka sama powtarzała, co chciałaby otrzymać w nowym roku szkolnym. Obiektem pożądania kilkulatki był piórnik L.O.L Surprise. Przybornik ten jest rozchwytywany do tego stopnia, że mama dziewczynki odwiedziła kilka sklepów, zanim znalazła jeden egzemplarz. Szczęśliwa od razu dokonała zakupu i wróciła do domu z niespodzianką dla swojej córki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama chciała wywołać uśmiech na twarzy swojej pociechy. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli. Dziewczynka zaskoczyła ją nagłym wybuchem złości. Złapała otrzymany przedmiot i wyrzuciła go do kubła na śmieci. Potem zatrzasnęła się w swoim pokoju. 

- To głupie, każdy w mojej klasie ma taki piórnik… Już takiego nie chcę! - wykrzyczała przez zamknięte drzwi. Jej osłupiała mama od razu postanowiła, że nie będzie tolerować takiego zachowania swojej pociechy. Sięgnęła po zwykły worek strunowy, napisała na nim "piórnik" markerem i przekazała płaczącej dziewczynce, która momentalnie zatęskniła za wzgardzonym prezentem.

Mama serwuje uzasadnienie wyroku

- Zawsze wydawało mi się, że uczę ją być osobą wdzięczną i że uświadamiam jej, jaką jest szczęściarą. Najwidoczniej jednak okazuje się, że mała potrzebuje czegoś, co jej o tym przypomni - napisała na swoim profilu społecznościowym. - Wyjaśniłam jej, że nie jest upoważniona do specjalnego traktowania i że bierze za pewnik to, co tak naprawdę świadczy o tym, że jest wielką szczęściarą… Osobiście przekażę piórnik dziecku, które się z niego ucieszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Mama znalazła sposób, by wybić swojej córce z głowy brak  poszanowania dla kosztownych przedmiotów, które dostaje. Chciała nauczyć dziewczynkę doceniania posiadanych rzeczy, a także własnych rodziców, którzy poświęcają czas i siły na zapewnienie pociechom jak najlepszego życia. Chociaż historia Haley i jej córki Presleigh wydarzyła się na odległej Florydzie, metoda wychowawcza zastosowana przez kobietę może sprawdzić się w każdym zakątku świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News