Pan młody nagle podszedł do mamy przykutej do wózka inwalidzkiego. Zrobił rzecz, po której wszyscy mieli łzy w oczach

Pan młody nagle podszedł do mamy przykutej do wózka inwalidzkiego. Zrobił rzecz, po której wszyscy mieli łzy w oczach Źródło: youtube.com Kristeena Rheault

Mama pana młodego nie posiadała się z radości na wieść o pięknym weselu. Nie mogła jednak świętować tego wyjątkowego dnia tak bardzo, jak by tego chciała - była przykuta do wózka inwalidzkiego. Jednak pan młody nie pozwolił, aby siedziała smutna.

Ciężko chora mama pana młodego wzruszyła miliony ludzi. Jej ukochany syn zrobił rzecz, która nie umknęła internautom - nagranie tej niezwykłej chwili odtworzono ponad 17 mln razy.

Nowożeńcy nie chcieli rezygnować z tradycji

Kristeena Rheault nie mogła się doczekać aż poślubi Luke'a Partooka. Ten wyjątkowy moment wyczekiwała też ze stresem - chciała, żeby wszystko poszło po jej myśli. Okazało się, że wesele było jednym z tych bardziej wzruszających. Mama pana młodego choruje na stwardnienie zanikowe boczne, porusza się na wózku inwalidzkim. Choroba niszczycielsko wpływa na układ nerwowy. Nowożeńcy chcieli, zgodnie z tradycją, zatańczyć także ze swoimi rodzicami. Luke postanowił nie robić wyjątku, wiedział, że mama bardzo tego pragnie.

- To był prawdopodobnie najbardziej wzruszający moment, jaki kiedykolwiek widziałam. Kiedy mój mąż tańczył z mamą, nikt nie mógł powstrzymać się od łez. Cierpiała na ALS, więc musiała korzystać z wózka inwalidzkiego. Luke był tak bardzo szczęśliwy, mogąc spędzić moment z mamą zanim ta odeszła - napisała Kristeena pod wzruszającym nagraniem.

Mama pana młodego wzruszyła wszystkich do cna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Luke oraz jego mama podczas piosenki Mariah Carey "Hero" kołysali się w rytm nut. Kobieta nie mogła ukryć wzruszenia, podobnie jak pozostali goście. Na nagraniu widać jak panna młoda również zalewa się łzami. Wideo bije rekordy popularności w sieci - wyciska łzy i chociaż wyzwala silne emocje, to nie da się go obejrzeć tylko raz. Na tę chwilę obejrzano je ponad 17,5 mln razy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
2. Objawy niedoboru cynku. Bez niego w organizmie dochodzi do niebezpiecznych zmian
3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

- Za każdym razem, gdy tracę wiarę w ludzkość, pojawia się taki film, który przypomina mi, że nie wszyscy jesteśmy gówn***i, ach te łzy w moich oczach - skomentował internauta.

- Ta panna młoda właśnie wygrała na loterii męża. Tak uprzejmy i kochający mężczyzna i tak niezwykła mama, która wychowała syna na opiekuńczego i emocjonalnego - zachwycała się jedna z kobiet.

- Masz wielkie szczęście, twój mąż musi być wspaniałym mężczyzną, mężczyzną, który kocha, szanuje i szanuje swoją matkę w ten sposób, musi być dobrym mężem. A fakt, że jesteś tak wzruszony, sprawia, że ​​myślę, że też jesteś dobrą żoną. Mam nadzieję, że masz razem dobre życie - nie szczędziła komplementów kolejna użytkowniczka platformy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. 11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Został przez nie zabity na oczach koleżanek

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News