Mama swojej malutkiej córeczce codziennie podaje Viagrę. Powód zwala z nóg

Mama swojej malutkiej córeczce codziennie podaje Viagrę. Powód zwala z nóg Źródło: facebook

Mama każdego dnia podaje swojej maleńkiej córeczce leki, wśród nich znajduje się zaskakująca pozycja. Dziewczynka codziennie przyjmuje Viagrę. Powód, dla którego matka musi faszerować dziecko tabletkami, zwala z nóg.

Mama przed zajściem w ciążę nie wiedziała, że tak potoczą się losy ich rodziny. Nikt nie spodziewał się, że mogło dojść do pomyłki lekarzy, a pierwsze dni życia dziecka zostaną zagrożone. Mała Elodie codziennie musi przyjmować leki, a wśród nich jest Viagra. 

Mama miała urodzić zdrowe dziecko

Młoda Annie Nilsson razem z mężem, Jaredem Fowler, długo czekali aż na świecie pojawi się ich ukochana pociecha. Para miała wiele szczęścia, kiedy okazało się, że ich córka przyjdzie na świat cała i zdrowa. Z radością odliczali dni do końca ciąży, żeby w końcu mogli zobaczyć i dotknąć dziewczynkę. Ich szczęście nie było niczym zagrożone, wiedzieli, że wraz z narodzinami córeczki zacznie się ich nowe życie. 

Kiedy Elodie przyszła na świat, przepełniało ich szczęście, a uśmiech nie znikał z twarzy. Młodzi rodzice po kilku dniach pobytu w szpitalu, mogli pojechać do domu. Niestety ich radość nie trwała długo. Po zaledwie kilku dniach ich córka zaczęła bez powodu puchnąć i wymiotować. Mama razem z tatą podjęli natychmiastową decyzję, by jak najszybciej wrócić do szpitala. 

Zrozpaczona mama musi podawać dziecku Viagrę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze zaniepokojeni stanem zdrowia dziecka, zlecili wiele badań, które miały ułatwić diagnozę dziewczynki. Mama, która cały czas była przy dziecku, nie wiedziała, że prędko ze szpitala nie wyjdą. W końcu lekarzom udało się znaleźć przyczynę pogorszenia zdrowia dziecka. 

Diagnoza, którą usłyszeli rodzice była przerażająca. Elodie choruje na niezwykle rzadką Intestinal Lymphangiectasia, czyli chorobę obstrukcji żył limfatycznych jelit, na skutek czego płyn limfatyczny rozlewa się po całym jej ciele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego cała posiniaczona. Fani zaniepokojeni, co się stało modelce?
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Okazuje się, że lek na erekcję zawiera w sobie Sildenafil, czyli substancję czynną, która wspomaga leczenie choroby Elodie. Leczenie, które zaproponowali lekarze przynosi oczekiwane rezultaty. Mama i tata mogą teraz odetchnąć z ulgą, wiedząc, że ich córka ma szanse na długie życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News