Młoda mama wrzuciła zdjęcie z nieznajomym mężczyzną. Kilka godzin później jedno z nich umierało w męczarniach

Młoda mama wrzuciła zdjęcie z nieznajomym mężczyzną. Kilka godzin później jedno z nich umierało w męczarniach Źródło: facebook/levi_ogden/

Młoda mama opublikowała w sieci zdjęcie z nieznajomym mężczyzną. Choć fotografia z pozoru niczego nie zdradzała, już kilka godzin później wydarzyło się coś okropnego. Jedno z nich konało w męczarniach.

26-letnia mama postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych zdjęciem z uroczego wieczoru. Wówczas nie miała jeszcze pojęcia, że niedługo potem stanie się coś takiego. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że zrobione tamtego wieczora zdjęcie będzie ich ostatnią wspólną fotografią. 

Młoda mama wrzuciła zdjęcie z nieznajomym mężczyzną

26-letnia Levi Ogden, mama dwójki dzieci, postanowiła opublikować na Facebooku zdjęcie ze swojej wieczornej randki z rówieśnikiem, Lloydem Birkby. Nie znali się długo, dlatego to była ich pierwsza oficjalna randka, przed którą Levi bardzo się stresowała. Wieczór zapowiadał się bardzo przyjemnie, a tematów do rozmowy zupełnie im nie brakowało. 

26-latka z miłą chęcią pochwaliła się wśród internetowych znajomych fotką ze spotkania i wszyscy ci, którzy podziwiali zdjęcia, nie byli w stanie przewidzieć, że zaledwie chwila dzieli Ogden od potwornej tragedii. Jej bliscy zapamiętają ten okropny dzień do końca życia i bez wątpienia, trudno będzie im się z nią pogodzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jedno z nich umierało w męczarniach 

Zaledwie kilka godzin po romantycznym spotkaniu Levi trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Lekarze rozpoczęli walkę o jej życie, jednak mimo starań okazali się bezsilni, aż w końcu, po potwornych męczarniach, 26-latka zmarła. Miejscowa policja wszczęła śledztwo, aby ustalić, co stało się feralnego wieczora. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Niemal od razu zatrzymali Lloyda, który okazał się winnym śmierci młodej mamy. W trakcie zeznań miał twierdzić, że zamordował ją w czasie niewinnej "sprzeczki", do której doszło po randce. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzuty. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że poniesie konsekwencje swojego czynu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesienne porządki mogą kosztować KROCIE. Dostaniesz grzywnę nawet na pół tysiąca złotych
  2. Noworodek prawie umarł przez pocałunek. Gdy lekarze zobaczyli jego twarz, prawie zemdleli
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: dailymail

Następny artykuł