Intymne nagranie Krupy z wielkim brzuchem dla męża trafiło do sieci. Pies wygląda na zdziwionego

Intymne nagranie Krupy z wielkim brzuchem dla męża trafiło do sieci. Pies wygląda na zdziwionego Źródło: instagram/joannakrupa/

Nawet jako mama, Joanna Krupa zapewne będzie tak samo szalona. W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które najprawdopodobniej miało być tylko dla jej męża. Internauci nie wierzyli własnym oczom.

Jako przyszła mama Krupa czuje się naprawdę świetnie, co nieustannie podkreśla. Modelka chętnie mówi o swoim błogosławionym stanie i nie stroni od fotografii swojego ciążowego brzuszka, co niezwykle cieszy jej fanów. Wyraźnie widać, że nowy etap w życiu zupełnie zmienił celebrytkę. Kilkanaście godzin temu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które dokładnie to oddaje. Pies najwyraźniej nie wiedział co się dzieje. 

Intymne nagranie Krupy trafiło do sieci. Przyszła mama szaleje 

Joanna Krupa jest obecnie w 26 tygodniu ciąży, czym chętnie chwali się ze swoim obserwatorom. Niemalże każdego dnia zamieszcza na Instagramie zdjęcie, film czy krótki opis, który nawiązuje do jej obecnego stanu oraz do nowej roli, którą już niebawem będzie pełnić. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że gwiazda "Top model" jest niezwykle podekscytowana byciem mamą, na co ukazuje między innymi jej ostatni filmik. 

Na kilku sekundowym nagraniu widać Joasię bez makijażu, w domowym ubraniu i przede wszystkim dumnie pokazującą swój rosnący brzuch. U jej boku nie zabrakło również dwóch ukochanych pupili, którzy byli w wielkim szoku, gdy zobaczyli co wyprawia ich pani. Celebrytka nagle zaczęła tańczyć, co spokojnie można określić "tańcem radości". Po chwili Krupa przesłała w stronę swojego psa kilka buziaków, jednak ten najwyraźniej nie wiedział co się dzieje. Tak szalonego nagrania, chyba nikt się nie spodziewał, co szybko okazało się niezwykle miłą niespodzianką.  

- Szalona kobieta w ciąży – wyzwanie! To nawet nie hormony, to radość z powrotu do domu. Biedny Winston, @winstonrising, jego mina – bezcenna #26weekspregnant - napisała w opisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują nagranie

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie mogli wyjść z podziwu. Wszyscy zachwycali się na Joasią, której ciąża zdecydowanie służy. 

- Normalne, jak jesteś w ciąży, to szalejesz  - czytamy. 

- Niesamowite! Jesteście tacy słodcy! - stwierdza zachwycona fanka. 

- Sexy mama! - dodaje kolejna.

instagram/joannakrupa/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2.  Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Księżnej Kate! Teraz każda kobieta chce tego używać
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News