Izabela Janachowska nie jest idealną mamą? To zdjęcie mówi wiele (FOTO)

Izabela Janachowska nie jest idealną mamą? To zdjęcie mówi wiele (FOTO) Źródło: Instagram / Izabela Janachowska

"Mama" to drugi zawód Izabeli Janachowskiej. Nie jest to jednak łatwa rola, o czym właśnie przekonali się Instagramowicze na bieżąco śledzący życie gwiazdy TVN. Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli to zdjęcie.

Mama to niełatwa rola, której Izabela Janachowska cały czas się uczy. Wie, że wiele brakuje jej do doskonałości, ale nie poddaje się. Gwiazda przyznała, że miewa poważne problemy. Wszystko widać szczególnie na opublikowanym przez nią zdjęciu na Instagramie.

Izabela Janachowska to mama na pełen etat. Niestety, obowiązki rodzica nie należą do łatwych

Gwiazda TVN bardzo kocha swojego synka, który jest jej "oczkiem w głowie". Choć pozytywne emocje towarzyszące młodej mamie zdawały się jej przez jakiś czas rekompensować przykre sytuacje związane z codziennymi obowiązkami, to jednak w pewnym momencie w Izabeli Janachowskiej coś pękło i powiadomiła internautów o przykrych uczuciach, jakie jej aktualnie towarzyszą.

Wyznała swoim obserwatorom, że jest bardzo zmęczona. Obowiązki, które ma na swojej głowie, nieco ją przytłoczyły. W końcu bycie mamą to praca na pełen etat. To codzienne pobudki w nocy, ciągłe utulanie dziecka, karmienie, przewijanie i tak kilka razy dziennie. Po pewnym czasie każdemu może przydarzyć się chwila słabości. Na zdjęciu widać, że Izabela Janachowska jest wyczerpana, ma wory pod oczami z niewyspania i tego dnia ledwo sobie radziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień. Chyba widać. Jestem ledwo żywa. Mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od siódmej rano - wyznała na swoim Instastories gwiazda TVN.

Internauci są pod wrażeniem wytrzymałości gwiazdy. Mamy gorąco przywitały ją w nowej rzeczywistości i przy okazji zapewniły o wsparciu. Niektóre użytkowniczki sieci zadeklarowały nawet swoją pomoc za pomocą dobrej rady, gdyby Izabela Janachowska miała z czymś problem. Tacy fani to skarb!

Fot. Instastories / Izabela Janachowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Jurorka "The Voice Kids" wcisnęła przycisk już po 3 sekundach. Kiedy mała dziewczynka otworzyła usta, wszystkich zamurowało
  4. Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią
  5. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  6. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News