Mama poszła wziąć prysznic. Nastolatki zamknęły jej 7-miesięczne dziecko w lodówce i wszystko transmitowały w sieci

Mama poszła wziąć prysznic. Nastolatki zamknęły jej 7-miesięczne dziecko w lodówce i wszystko transmitowały w sieci Źródło: .

Mama brała prysznic, więc zostawiła dziecko pod opieką dwóch nastolatek. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, na jakie niebezpieczeństwo naraziła swoją 7-miesięczną córkę.

Mama poprosiła swoja siostrzenicę i jej koleżankę o opiekę nad swoją 7-miesięczną córką. W tym czasie kobieta poszła się wykąpać. Kiedy zobaczyła film, który nastolatki opublikowały w internecie, zamarła z przerażenia.

Mama zostawiła córkę z siostrzenica i jej koleżanką

Wszystko wyszło na jaw dopiero wtedy, kiedy nastolatki opublikowały w aplikacji Snapchat przerażające nagranie. Widać na nim, jak jedna z dziewczyn bierze noworodka na ręce i wkłada go do lodówki. Słychać, jak dziecko przeraźliwie płacze, a nastolatki w tle pękają ze śmiechu. Ewidentnie uważały to za świetny dowcip i kompletnie nie zdawały sobie sprawy jak niebezpieczne dla dziecka było ich zachowanie. Dopiero po dłuższej chwili postanowiły wyjąć 7-miesięczną dziewczynkę z lodówki. 

Na udostępnione przez nie nagranie szybko zareagowali internauci. Dziewczyny zostały zatrzymane, a za swój okrutny żart poniosą konsekwencje. Okazało się, że o chwilową opiekę nad swoim dzieckiem poprosiła je ciocia jednej z nich. Myślała, że jej córka będzie z nimi bezpieczna.

Mama nie zdawała sobie sprawy z tego, co się wydarzyło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, jak nieodpowiedzialnie mogą zachować się nastolatki. W czasie kiedy jej córka przeżywała prawdziwy koszmar, ona brała prysznic. Matka dziewczynki jest w ogromnym szoku.

- Już nigdy nie zostawię mojej córki z jej kuzynką lub jej przyjaciółmi. Nigdy w życiu - zacytował wypowiedź matki onet.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Nieletnie dziewczyny zostały aresztowane, a sprawa trafiła do sądu. Postawiono im zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad dzieckiem i narażenia go na niebezpieczeństwo. Nastolatki czekają na ogłoszenie wyroku, a nagranie zostało usunięte z sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

źródło: Gazeta

Następny artykuł