Mama pozwoliła 4-latce samej pójść do WC w McDonaldzie. Po chwili dziewczynka wybiegła z płaczem i zerwaną skórą

Mama pozwoliła 4-latce samej pójść do WC w McDonaldzie. Po chwili dziewczynka wybiegła z płaczem i zerwaną skórą Źródło: YouTube / Zofia Kara

Mama dziewczynki pozwoliła jej samodzielnie skorzystać z toalety w McDonaldzie. Dziecko po chwili wybiegło z pomieszczenia głośno płacząc. 4-latka padła ofiarą okrutnego żartu.

Mama dziewczynki nie przypuszczała, że może jej się wydarzyć coś złego. Gdy czterolatka zapytała, czy może samodzielnie skorzystać z toalety w restauracji, kobieta zgodziła się bez wahania. Po chwili bardzo pożałowała swojej decyzji. Dziecko wybiegło z pomieszczenia z płaczem. Było całe we krwi.

Mama pozwoliła dziewczynce skorzystać samodzielnie z toalety w McDonaldzie

Kiedy 4-letnia Kaya zapytała, czy może sama skorzystać z ubikacji w restauracji, kobieta zgodziła się bez wahania i obiecała, że poczeka na dziewczynkę przed budynkiem. Pomyślała, że to świetna okazja, by nauczyć ją samodzielności. Wokół było spokojnie, nie spodziewała się żadnych problemów. Po chwili jej dziecko wybiegło zapłakane. Było całe zakrwawione.

Nicole nie zauważyła, że chwile przed tym, kiedy wpuściła córkę do ubikacji, toaletę opuściły dwie chichoczące nastolatki. Kaya padła ofiarą ich okrutnego dowcipu. Nasmarowały deskę klozetową mocnym klejem. Dziecko przykleiło się do niej, a próbując się uwolnić zerwało sobie z nóg skórę. Dziewczynka płacząc z bólu wybiegła z ubikacji w poszukiwaniu swojej mamy.

- Chwilę po tym, jak wyszła stamtąd cała zapłakana, powiedziała mi, że przykleiła się do deski klozetowej. Moja córka płakała, a z tylnej części jej nóg została zerwana skóra – opowiada kobieta dziennikowi "Telegraph".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama opisała historię na swoim Facebooku, żeby ostrzec innych rodziców

Nicole podkreśla, że personel restauracji zachował się wzorowo. Pocieszyli dziewczynkę, a na miejsce została wezwana policja. Kobieta całą historię opisała na swoim Facebooku, żeby ostrzec innych rodziców i uświadomić ludziom konsekwencje, jakie mogą przynieść takie zachowania.

Nastolatki zostały zatrzymane przez policję i przesłuchane. Ich żart został potraktowany jako napad. Rzecznik prasowy poinformował, że dziewczyny zrozumiały, jak głupią rzecz zrobiły i przeprosiły matkę oraz jej córkę na wyrządzoną krzywdę. Według niego kobieta jest zadowolona z takiego rozwiązania sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

- Ta sprawa jest teraz zamknięta. Biorąc pod uwagę wiek osób w nią zamieszanych, nie będziemy podejmować w tej sprawie żadnych dalszych działań  – powiedział rzecznik lokalnej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Newsner

Następny artykuł