Nagły krzyk 6-latka wyrwał mamę ze snu. Wbiegła do sypialni i zastała przerażający widok

Nagły krzyk 6-latka wyrwał mamę ze snu. Wbiegła do sypialni i zastała przerażający widok Źródło: Fot. Insplash/Jenna Norman

Mama nie zwlekała ani chwili, gdy w nocy usłyszała przeraźliwy krzyk swojego syna. Gdy tylko otworzyła drzwi do jego pokoju zamarła, widząc, co stało się z 6-latkiem. Wiedziała, że musi działać szybko.

Mama od razu się obudziła, słysząc krzyczącego 6-latka. W pierwszej chwili była wręcz przekonana, że chłopcu przyśnił się tylko zły sen. Postanowiła jednak nie poprzestawać na swoich przypuszczeniach i od razu skierowała swoje kroki w stronę jego pokoju. Gdy tylko otworzyła drzwi, jej oczom ukazał się przerażający widok. 

Mama obudziła się słysząc krzyk syna. Wbiegła do sypialni i zobaczyła coś strasznego

Tammy z Australii nie podejrzewała, że spokojna z pozoru noc przyniesie ze sobą taką tragedię. Niedługo po tym, jak jej 6-letni syn Tayler położył się spać, usłyszała jego przeraźliwy krzyk. Nie zwlekając ani chwili pospieszyła do jego sypialni, by skontrolować sytuację, jednak nie spodziewała się, że zobaczy tam coś takiego. 

Jej oczom ukazał się przerażony, zachodzący od płaczu i przede wszystkim zakrwawiony 6-latek, ale nie to było najgorsze. W łóżku chłopca leżał ogromny, 3-metrowy pyton, który jak szybko się zorientowała, zdążył ugryźć malca kilka razy. Wiedziała, że życie jej dziecka jest poważnie zagrożone, jednak zdawała sobie również sprawę, że musi rozważnie podejść do węża. Choć była przerażona, zachowała stoicki spokój i ostrożnie zsunęła gada z głowy Taylera, a później zabrała syna do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krok od tragedii 

Lekarze, którzy zajęli się chłopcem, szybko opatrzyli rany, które na szczęście nie zagrażały jego zdrowiu ani życiu. Nie ulega jednak wątpliwością, że 6-latek cudem uniknął najgorszego i jak się okazuje, prawdopodobnie nie był jedyny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Według lokalnych mieszkańców, w tamtejszych okolicach często dochodzi do podobnych sytuacji, gdy wąż wślizguje się do domów lub mieszkań. Kiedy wysoka temperatura na zewnątrz zaczyna doskwierać tym gadom, nie tylko szukają schronienia, ale również stają się agresywne, czego niestety doświadczył mały Tayler. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  4. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror
  5. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie

Źródło: newsner

Następny artykuł