Uwieczniono upiorne zachowanie matki pana młodego. Ma lepkie ręce i nie chodzi o kradzież

Uwieczniono upiorne zachowanie matki pana młodego. Ma lepkie ręce i nie chodzi o kradzież Źródło: unsplash/Tom_The_Photographer/

Ta mama zrobiła coś, co na długo zapadnie w pamięć nie tylko pary młodej czy gości weselnych, ale i wszystkich internautów, którzy zobaczyli zdjęcie z uroczystości. Wielu z nich nie kryło swojego rozgoryczenia zaistniałą sytuacją. Ich zdaniem matka pana młodego przesadziła.

Chyba każda mama potrzebuje czasu, by oswoić się z faktem, że jej syn czy córka właśnie zakłada własną rodzinę i wylatuje z rodzinnego gniazda. Jest to bez wątpienia niełatwy czas w szczególności, gdy więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem była naprawdę silna. W tym przypadku mogło być podobnie, jednak wiele osób zgodnie stwierdziło, że więź pomiędzy matką, a synem była chyba zbyt silna.

Mama zapozowała z synem do zdjęcia. Miała naprawdę lepkie ręce 

Jakiś czas temu do sieci trafiło zdjęcie zrobione tuż po ceremonii zaślubin. Na fotografii widać, jak najbliżsi parze młodej goście ustawili się wraz z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Oczywistym jest, że koło pani młodej stanęła jej rodzina, a koło pana młodego jego krewni.

Mama, która najwyraźniej strasznie przeżywała fakt, że jej syn właśnie został mężem, stanęła naprawdę blisko niego. Niektórzy stwierdzili, że aż za blisko. Kobieta ustawiła się za panem młodym, tworząc tym samym pozycję na tak zwaną "łyżeczkę", przylegając ciałem do jego pośladków. Ponadto niezwykle mocno chwyciła go za dłoń, jak gdyby chciała pokazać, że mimo ślubu ona wciąż jest bardzo ważna, a jej zdanie będzie miało ogromne znaczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują zdjęcie 

Ślubna fotografia w kilka chwil obiegła media. Zdaniem internautów jest co najmniej niesmaczna i wygląda dość dwuznacznie. Wielu twierdzi również, że kobieta nie potrafi pogodzić się z faktem, że jej syn właśnie zakłada własną rodzinę. Pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy, w których krytykowano mamę pana młodego.

- Mam nadzieję, że nowożeńcom uda się uwolnić z lepkich rąk mamusi - czytamy.

- Nie ma to jak mocno ściskać dłoń syna, w czasie gdy się do niego kleisz - pisze internautka.

- Totalnie upiorne zachowanie. Ktoś tu chyba musi odciąć pępowinę -stwierdza kolejna.

- Dobrze, że ojciec panny młodej nie wpadł na podobny pomysł - dodaje jeszcze inna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rządu

screen/papilot/

Najlepsze newsy:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli

Źródło: papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu