Mama przyłapała chłopaka córki na gorącym uczynku. Wszystko odbijało się w lustrze, natychmiast wyciągnęła telefon

Mama przyłapała chłopaka córki na gorącym uczynku. Wszystko odbijało się w lustrze, natychmiast wyciągnęła telefon Źródło: WKRG YouTube.com

Mama nie spodziewała się dokonać takiego odkrycia, ale kiedy to zobaczyła, nie mogła pozostać bierna i natychmiast postanowiła działać. Chłopak jej córki niczego się nie spodziewał i myślał, że jest bezpieczny, a cała sprawa ujrzała światło dzienne tylko dlatego, że to co robił odbiło się w lustrze.

Mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego nie mogła pozwolić, by jej córka dłużej spotykała się z kimś takim. Dodatkowo miała nadzieję, że cała sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan i chce osobiście o to zadbać. To, co zrobił chłopak, nie mieści się wprost w głowie.

Mama przeglądała nagranie z kamery, to właśnie wtedy się wszystkiego dowiedziała

Mama nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła, co przez przypadek zarejestrowały kamery zainstalowane w jej domu. Słowo "przypadek" nie pojawia się tutaj bez powodu, gdyż występek chłopaka pozostałby tajemnicą, gdyby nie to, że wszystko odbiło się w lustrze. Mimo że obraz nie jest najlepszej jakości, Sandy Raymer rozpoznała na nim chłopaka swojej córki. Zaledwie 20-letni Adam Callaghan znęcał się nad ich psem. Uderzał go kijem i nie zwracał uwagi na jego pełne bólu wycie. Wiedziała, że nie może tego tak zostawić i natychmiast poinformowała służby na temat tego, co stało się w jej domu w Alabamie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sandy była w szoku, jak mógł tak postąpić?

Pies Echo jest bardzo ważny dla Sandy i traktuje go jak członka rodziny. Oglądanie, jak cierpiał, było dla niej trudnym doświadczeniem.

- Ten film pokazuje mojego psa, który jest bezradny. Leży tam, podczas gdy ta osoba robi mu krzywdę - mówi w materiale telewizji WKRG, który można zobaczyć w serwisie YouTube. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Nagranie, jak bije kijem spokojnego psa, jest naprawdę bulwersujące. Sandy przy okazji wykorzystała moment, aby zwrócić uwagę na stosunek do czworonogów.

Dzisiaj grzeje: 1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają

2. Andrzej Duda zabrał głos w sprawie obowiązkowych szczepień. Jego słowa wywołały burzę

To bardzo ważny temat, nie można ignorować krzywdy zwierząt

- Błagam, aby ludzie zabierali głoś w imieniu zwierząt, ponieważ one same się nie obronią. To się musi zmienić - mówi zrozpaczona wydarzeniami ze swojego domu mama. Na ten temat wypowiedziała się również PETA, organizacja walcząca o prawa zwierząt. Wsparła ona stanowisko Sandy i po raz kolejny zwróciła uwagę na problem znęcania się nad zwierzętami w zaciszu domowego ogniska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
  2. Beagle po 6 latach odnalazł swoją rodzinę. Scena spotkania psa z bliskimi wzruszy każdego
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Dotyczy wszystkich Polaków, nie chodzi o koronawirusa
  4. Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji
  5. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Rój pszczół postanowił wypocząć w środku miasta. Turyści nie mogli uwierzyć

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News