Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia

Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia Źródło: Instagram

Mama 15-miesięcznej dziewczynki odeszła w Boże Narodzenie. Koszmarna choroba, która przyczyniła się do jej śmierci, mogła zostać wykryta wcześniej. Być może wtedy udałoby się ją ocalić. Rodzina przekazała informacje do wiadomości publicznej w nadziei na to, że historia kobiety uratuje czyjeś życie.

Mama tej małej dziewczynki nie mogła spędzić z nią tyle czasu, ile by chciała. Jej tragiczna śmierć kobiety wstrząsnęła całą rodziną. Miała zaledwie 23 lata - wszyscy byli pewni, że czeka ją jeszcze wiele lat macierzyństwa, ale choroba okazała się bezlitosna. Wszystko być może przez to, że długi czas lekceważyła niepokojące symptomy.

Mama osierociła maleńką córeczkę przez zaniedbanie

Kirsten Hawksey mieszkała w Liverpoolu wraz ze swoją rodziną. Była szczęśliwą mamą 15-miesięcznej córeczki. Chociaż jej ciało dawało jej sygnały, że coś jest nie w porządku, zamiast zajmować się sobą i swoim zdrowiem, całkowicie poświęciła się córce. Karygodne zaniedbanie doprowadziło do tego, że gdy w końcu poszła do lekarza, nie można było jej pomóc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na ciele Kirsten w pewnym momencie pojawiły się tajemnicze siniaki. Była jednak przekonana, że powstały w wyniku zabawy z dzieckiem. Po raz pierwszy usłyszała diagnozę 27-go listopada, a miesiąc później jej najbliżsi już ją opłakiwali. 

- Twierdziła, że te siniaki musiały powstać podczas zabawy z dzieckiem. Pracowała na cały etat, a później opiekowała się Penelope. Była przemęczona, nie myślała w ogóle o sobie - opowiedzieli po jej śmierci mediom pogrążeni w żałobie rodzice młodej matki.

Miała zbyt dużo na głowie, aby poświęcać czas na badania

Kirsten nie dawała rady z natłokiem obowiązków, dlatego długo lekceważyła niepokojące objawy. Gdy dowiedziała się, że ma białaczkę, było już za późno. W przypadku tej choroby każdy dzień może decydować o życiu lub śmierci. Ona niestety straciła ich za wiele. Chociaż chemioterapię zaczęła natychmiast, było już za późno.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Lekarz na pytanie zrozpaczonego ojca o to, co powinien był zrobić, aby zapobiec tragedii usłyszał, że jego córka po prostu miała pecha. Przypomniał mu też o tym, że nawet kompletnie zdrowy człowiek każdego roku powinien wykonywać rutynowe badania krwi, które umożliwiają wykrycie choroby nawet w dość wczesnym stadium. Teraz rodzina zmarłej opowiada głośno o jej przypadku, by uwrażliwić innych. Ich przesłaniem jest motywowanie do regularnych badań, dzięki którym można wcześnie wykryć różne choroby oraz uratować swoje życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjna waloryzacja emerytur. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł do ręki!
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: zobacz to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News