Mama - słowa syna
smengelsrud/pixabay
Aneta Wasilewska - 2 Maja 2020

Dziewięciolatek wybudził się ze śpiączki. Słowa, które wypowiedział do matki odbierają mowę, ciężko zapomnieć

Mama siedziała przy łóżku swojego ukochanego syna. Dziewięciolatek wybudził się ze śpiączki i wypowiedział słowa, których kobieta nie może zapomnieć. Historia tego dziecka pokazuje, jak ważna jest praca Fundacji Akogo?.

Mama cały czas miała nadzieję. Wszyscy rodzice, dziadkowie i całe rodziny każdego dnia pojawiają się przy łóżkach swoich pogrążonych w śpiączce członkach rodziny, licząc na cud, czyli moment, w którym ich ukochana osoba w końcu otwierzy oczy. Historia 9-latka wzrusza wszystkich, słowa wypowiedziane do mamy odbierają mowę.

Grób na sprzedażMichał chce sprzedać grób z pochowanymi rodzicami, żąda 50 tys. złotych. Powód nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Mama usłyszała od syna niesamowite słowa

Mama patrzyła, jak jej 10-letni syn powoli wybudza się ze śpiączki. Kobieta nie spodziewała się, że jej syn, otwierając oczy, wypowie do niej słowa, na które tak bardzo czekała.

- Mamusiu, kocham Cię, ale Pana Boga kocham jeszcze bardziej, bo dał mi drugie życie - powiedział chłopiec.

Takie historie są wyjątkowe, ale dzięki nim Fundacja "Akogo?" wciąż działa. Wszyscy pracownicy, na czele z założycielką Ewą Błaszczyk, wiedzą, jak ważna jest wiara w wybudzenie się ukochanej osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Fundacja "Akogo?". Pacjenci w śpiączce mogą liczyć na pomoc

- Przyczyna powstania fundacji była bardzo osobista. Mam siostrę bliźniaczkę, która w wieku 6 lat zachłysnęła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Trzy miesiące wcześniej zmarł mój ojciec, więc moja mama została z tym totalnie sama. Zorientowała się, że nie ma miejsca dla takich osób w Polsce - przekazała Marianna Janczarska, wiceprezes fundacji.

Przed założeniem fundacji osoby w śpiączce najczęściej już po siedmiu miesiącach były wypisywane ze szpitala. Najbliżsi musieli wziąć na siebie ciężar opieki nad osobami w śpiączce. Fundacja "Akogo?" doprowadziła do tego, że w Polsce zajęto się osobami w tym stanie. Dziś możliwa jest nawet refundacja z NFZ za pobyt osób przebywających w śpiączce w klinice "Budzik".

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Niestety, w wodzie znaleziono nie jedno, a dwa ciała

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

- 7- letnia dziewczynka się obudziła i powiedziała, że jej marzeniem jest laptop. Wiecie, czasami nie wiesz, gdzie ten ktoś był przez cały ten czas i czy ma świadomość, że go tutaj nie było. Ludzie kupili jej tego laptopa i przesłali. Zupełnie obcy ludzie, którzy zgłosili się do fundacji, że oni chcą jej zrobić taki prezent - opisała jeszcze jedną wzruszającą historię Marianna Janczarska, wiceprezes fundacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Fatalne wieści dla Roberta Lewandowskiego. Polak straci fortunę
  3. Niespodziewane rozporządzenie Łukasza Szumowskiego. Wiele rodzin będzie mieć łzy w oczach
  4. Media podały najsmutniejsze informacje. Nie żyje Piotr Nowak
  5. Wiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowie
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News