Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest porażający, potem wydarzył się dramat

Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest porażający, potem wydarzył się dramat Źródło: .

Mama Madzi niedługo przed jej śmiercią dodała niepokojące zdjęcie z córką. Oczy każdego, kto zobaczył to zdjęcie, kieruje się tylko w jedno miejsce, namierzając dziwny szczegół. Krótko potem wydarzył się dramat.

Mama półrocznej Madzi pozbawiła ją życia w okrutny sposób. Widać było, że kobieta jest dobrą matką, opiekowała się dzieckiem, troszczyła i dodawała wiele zdjęć, na których pozowała z córką. Jedno z nich zapowiadało tragedię?

Mama Madzi pozbawiła ją życia i ukryła między liśćmi, przykryła też cegłami

Tragedią żyła cała Polska. 24 stycznia 2012 roku półroczna Madzia Waśniewska zniknęła. Jej mama usilnie twierdziła, że było to porwanie. Sama jednak doskonale znała całą prawdę. Wiedziała, jak potraktowała dziecko, wiedziała, że dziewczynka nie żyje, wiedziała też, gdzie i jak ukryła zwłoki. Przed kamerą doskonale odgrywała rolę mamy, której ktoś niespodziewanie odebrał skarb.

Jednak mimo tego, że zgrywała idealną mamę, tak naprawdę miała dość siedzenia z dzieckiem w domu. Według śledczych mogło też denerwować ją to, że Madzia jest oczkiem w głowie swojego taty. Czy była to więc okrutna zemsta, która zmieniła się w rodzinny dramat? Kiedy okazało się, że dziecko jest ukryte martwe, niedaleko domu, Katarzyna Waśniewska powiedziała, że bała się przyznać, że Madzia upadła i nie dała rady jej uratować. Badania wykazały, że dusiła ją przez ok. 5 min prawdopodobnie poduszką, a potem rzuciła o ziemię.

Na zdjęciu w oczy rzuca się tylko jedna rzecz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie zdjęcie Katarzyny Waśniewskiej z małą Madzią dla wielu jest mocno przerażające. Widać na nim, jak mama trzyma dziecko opierając je o lewe ramię. Każdego niepokoi jednak jej uśmiech. Wyraz jej twarzy jest jak z horroru - tak, jakby sama już wiedziała, co planuje. Że chciałaby zabić dziecko, aby w końcu być wolną, aby jej plan z ukartowanym porwaniem wypalił. Czy już wtedy wiedziała i planowała w najmniejszych szczegółach jak pozbawi Madzię oddechu?

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w centrum Polski. Są ofiary śmiertelne, trwają poszukiwania osób
2. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne

2 lutego 2012 roku Katarzyna Waśniewska pękła przez Krzysztofem Rutkowskim i przyznała, gdzie ukryła dziecko. Jednak do samego końca, nawet przed sądem zeznawała, że Madzia wymsknęła jej się z rąk, z kocyka i uderzyła główką w próg.

Fot. archiwum prywatne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News