Gwiazdor "Mam talent" nadal jest w śpiączce. Potrzeba pieniędzy, bliscy proszą o wsparcie

Gwiazdor "Mam talent" nadal jest w śpiączce. Potrzeba pieniędzy, bliscy proszą o wsparcie Źródło: youtube.com/TVN Talent Show

"Mam Talent" pomogło mu pokazać swoje niecodzienne umiejętności całej Polsce. Jego występy wielu zapadły w pamięć. Teraz nie może się ruszać, a zrozpaczeni bliscy są zmuszeni prosić o pomoc. Ta sytuacja pokazuje, jak szybko nasze życie może się odmienić o 180 stopni.

"Mam Talent" bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych programów w Polsce. Dla wielu uczestników był to pierwszy krok na ścieżce kariery i niepowtarzalna okazja do pokazania każdemu swoich umiejętności. Podobnie było w przypadku Patryka. Po pamiętnym występie, stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych uczestników programu. Teraz znajduje się w śpiączce.

Patryk Niekłań wziął udział w 11 edycji programu, podczas którego zaimponował jurorom zdolnością akrobacji na kole. Niedługo później, w wyniku wypadku samochodowego doznał tak poważnych obrażeń, że konieczne było wprowadzenie go w śpiączkę, która trwa do dziś. Jego rodzina i przyjaciele zorganizowali występ, mający na celu pozyskanie środków na ratowanie Patryka.

Dnia 2 grudnia 2018 roku auto prowadzone przez Patryka wpadło w poślizg, zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Informator portalu "echodnia.eu" opisał, jak wyglądały pierwsze chwile po zdarzeniu.

- Trzeba było wycinać kierownicę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go przed poważniejszymi obrażeniami. Najprawdopodobniej wracał z Warszawy, z finału Mam Talent, miał w pojeździe obręcz z którą występował - mówił.

Zdobył podium w Mam Talent. Teraz walczy o życie

Patryk Niekłań wystąpił w znanym show pod koniec 2018 roku. Szybko zyskał wielu kibiców i sympatyków. Na początku grudnia odbył się finał edycji, w który Patryk zajął trzecie miejsce. Jego stan jest niezwykle poważny, a leczenie kosztowne, dlatego podjęto decyzje o zorganizowaniu występu charytatywnego. Do wydarzenia szybko dołączało się coraz więcej osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Będzie to show artystyczne, ściślej magiczno-akrobatyczne, pod nazwą "Budzimy Patryka". Odbędzie się 9 marca (sobota) w Katowicach, na AWF-ie. Powstało wydarzenie na Facebook'u związane z występem, które szybko zdobywa kolejnych zadeklarowanych.

- Zapraszamy na niezwykłe i niepowtarzalne wydarzenie, w którym wystąpią artyści z telewizyjnego programu Mam Talent oraz akrobaci występujący w najlepszych cyrkach akrobatycznych na całym świecie. Niespotykany program z różnorodnym wydaniem akrobatyki powietrznej, gimnastyki z elementami tańca i sztuki cyrkowej, a także magii, śpiewu i iluzji - głosi opis wydarzenia na Facebook'u.

Podczas występu zobaczymy wiele znanych twarzy z programu "Mam Talent". Poprowadzi je Oliwier Janiak. Bilety kosztują 70 złotych, a wszelkie szczegóły są opisane na fanpage'u wydarzenia.

(fot. Youtube.com/TVN Talent Show)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię
  2. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki piosenkarki są ogromne
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł