Uczestnik "Mam talent" przeszedł na scenie wszelkie granice. Publiczność wrzeszczała, jury nie mogło patrzeć, co wyrabia

Uczestnik "Mam talent" przeszedł na scenie wszelkie granice. Publiczność wrzeszczała, jury nie mogło patrzeć, co wyrabia Źródło: YouTube Australia's Got Talent

"Mam talent" to jeden z tych programów, który potrafi wzbudzić wiele emocji zarówno u widzów jak i u jury. Jeden z uczestników doprowadził wszystkich do wrzenia. To co zrobił przechodzi wszelkie pojęcie.

Jeden z uczestników programu "Mam talent" zrobił coś niewyobrażalnego. Cała sala zaniosła się głośnym krzykiem na ten widok. Na pewno nigdy tego nie zapomną. Do czego doszło podczas tego emocjonującego nagrania?

"Mam talent" zaskoczyło wszystkich po raz kolejny 

Nie da się ukryć, że mało co wywołuje tak mocne emocje jak niektóre z pokazów w "Mam talent". Niejednokrotnie uczestnicy robili tam takie rzeczy, które ciężko wyrzucić z pamięci. Zachwyty, łzy, śmiech i zgroza. "Mam talent" potrafił wywołać każde z tych uczuć. Jednak to co zrobił ten uczestnik przekracza wszelkie granice.

W australijskiej edycji programu pojawił się niezwykły gość, który zaintrygował wszystkich, łącznie z obecnym jury. Lioz Shem Tov to mężczyzna podający się z mentalistę. Jest to gałąź iluzji opierająca się na wykorzystywaniu ludzkiej psychiki. Nikt jednak nie podejrzewał, że jego występ przybierze taki obrót.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestandardowy pokaz iluzji wywołał ogromne poruszenie

Na początku mężczyzna poprosił na scenę jedną z jurorek programu "Mam talent". Miał na niej zademonstrować swoje niecodzienne umiejętności. Zadał jej kilka pytań jednocześnie rysując coś na nieznanej powierzchni. Kiedy już skończył zapytał, czy to co przygotował przedstawia jej twarz. To był zaledwie początek jego przedstawienia, a już wywołał skrajne emocje.

Całą salą wstrząsnęły krzyki i śmiech kiedy okazało się, że przez cały czas Lioz Shem Tov trzymał w ręce lustro. W związku z tym odpowiedź jurorki programu musiała być twierdząca. Widziała swoją własną twarz. Jednak to był dopiero początek tego niezwykle żywiołowego występu. W kolejnym kroku mężczyzna wyjął z walizki sznur. Powiedział kobiecie, że może go przeciąć gdziekolwiek, jednak i tak wskazał jej precyzyjnie miejsce cięcia. Po przecięciu lina okazałą się pępowiną, a na jej końcu znajdowała się lalka dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Już pierwsze dwa pokazy wywołały ogromną falę śmiechu u wszystkich. Nikt nie mógł się od niego powstrzymać. Jednak im dłużej trwał występ w mężczyzny w programie "Mam talent", tym bardziej żarty zaczęły przybierać sprośny i absurdalny obrót. To trzeba zobaczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Przepis naszych babek na tradycyjny polski żurek. Kluczowy jest jeden składnik
  4. Owczarek niemiecki nagle otworzył pysk i złapał głowę kota. Nie mieści się w głowie, co zrobił potem, wszystko się nagrało
  5. Mało kto wie, do czego służy tajemnicza dziurka w zlewie. Jej przeznaczenie zadziwia, genialne
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News