Finalista "Mam Talent" po ciężkim wypadku trafił na OIOM. Wciąż trwa dramatyczna walka o jego zdrowie

Finalista "Mam Talent" po ciężkim wypadku trafił na OIOM. Wciąż trwa dramatyczna walka o jego zdrowie Źródło: .

Mam Talent zrobił z niego gwiazdę. Akrobata podbił serca tysięcy widzów i dotarł aż do finału programu. Wracając ze studia uległ jednak poważnemu wypadkowi. Trwa walka o jego powrót do zdrowia.

Mam Talent przyniósł mu niezwykłą popularność i sympatię widzów. Mężczyzna dotarł do finału programu dzięki swojemu niezwykłemu talentowi akrobatycznemu. Wracając z telewizyjnego studia uległ okropnemu wypadkowi. Lekarze uratowali mu życie, ale trwa dramatyczna walka o jego powrót do zdrowia.

Mam Talent doceniło akrobatę, mężczyzna został finalistą programu

Uczestnik programu jest akrobatą, jego specjalizacja to ewolucje na obręczy.  W przedostatniej edycji "Mam Talent" zajął trzecie miejsce, a jego niezwykłe umiejętności zachwyciły tysiące widzów. Kiedy Patryk Niekłań wracał z telewizyjnego studia do domu, miał poważny wypadek samochodowy. Mężczyzna trafił na OIOM w szpitalu bródnowskim, a lekarze cudem uratowali mu życie. Doznał jednak bardzo rozległych obrażeń.

– Mieliśmy szczęśliwe życie. Mieliśmy pasję, która była naszą pracą. Mieliśmy Hanię, fajnie się nam żyło. Wypadek to wszystko przerwał – powiedziała w programie "Uwaga! TVN" Anna Niekłań, żona Patryka.

Uczestnik Mam Talent ledwo przeżył wypadek samochodowy, teraz codziennie walczy o powrót do zdrowia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jest załamana, w jednej chwili jej świat przewrócił się do góry nogami. Prosto z OIOM-u w Warszawie, mężczyzna został oddany w ręce olsztyńskich specjalistów z kliniki „Budzik dla dorosłych”. Tam jego funkcje życiowe się ustabilizowały i udało się go wybudzić ze śpiączki, jednak wciąż trwa dramatyczna walka o jego powrót do sprawności. Ten kiedyś wysportowany i uśmiechnięty mężczyzna dzisiaj porusza się na wózku i potrzebuje stałej opieki oraz pomocy praktycznie we wszystkich czynnościach.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Mama Zenka Martyniuka niespodziewanie złapała za mikrofon na antenie TVP. Niezwykłe wydarzenia na scenie

Patryk Niekłań poddawany jest specjalistycznej rehabilitacji, która ma przywrócić mu sprawność ruchową. Jego stan sukcesywnie się poprawia, jednak proces powrotu do zdrowia będzie wymagał jeszcze bardzo dużo pracy i czasu.

– Niedawno walczyliśmy o to, żeby otworzył oczy, żeby usiadł, żeby na nas spojrzał, zareagował na nasz głos. W tym momencie to mamy i cieszymy się z tego. To jest fighter i nie podda się szybkom i wróci do nas – dodała z nadzieją Anna Niekłań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwała paraliżujący ból głowy. Wszyscy myśleli, że jest wywołany przez stres
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne zdjęcie Basi Kurdej-Szatan rozkłada na łopatki. Jej twarz uległa dziwnym zmianom
  4. Wielkie nieszczęście w programie Dowbor. Sceny na cmentarzu powaliły na kolana
  5. Wiśniewski nagle przerwał piosenkę na żywo. Powiedział Martyniukowi w twarz kilka słów prawdy

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News