Nastolatek na scenie "Mam talent" chwycił za mikrofon. Wypowiedział 3 słowa, po których jury nie mogło się pozbierać

Nastolatek na scenie "Mam talent" chwycił za mikrofon. Wypowiedział 3 słowa, po których jury nie mogło się pozbierać Źródło: youtube.com America's Got Talent

Na scenę "Mam Talent" pewnym krokiem wszedł młody chłopak. Po chwili z jego ust wydobyły się zaledwie trzy słowa, po których jury aż nie mogło się pozbierać. Publiczności szczęki opadły z wrażenia. Wszyscy mówili tylko o nim.

"Mam Talent" to wyjątkowy program, pozwalający "zwykłym osobom" odnieść sukces poprzez niezwykłe umiejętności, jakie posiadają. Show cieszy się ogromnym uznaniem w oczach widzów, tym bardziej, że prezentowany na scenie talent to nie zawsze taniec czy śpiew. Nie w sposób jednak zaprzeczyć, że zdecydowanie te dwie umiejętności potrafią wywołać wśród widzów najwięcej emocji. Występ tego nastolatka każdego wprawił w osłupienie. Wszystko przez trzy słowa.

Wszedł na scenę "Mam Talent", chwycił za mikrofon i wypowiedział tylko 3 słowa. Wszystkim opadły szczęki 

Amerykańska wersja "Mam Talent" to show na skalę światową. Widzowie z najdalszych zakątków zasiadają przed odbiornikami, by podziwiać wyjątkowe umiejętności uczestników prosto ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu, występujący na tamtej scenie, mogą w mgnieniu oka zyskać milionową rozpoznawalność. Niewątpliwie tak też stało się z 14-letnim Kelvinem Dukesem. Chłopak stanął przed jury, krótko opowiedział o sobie i zdradził, że za moment zaprezentuje talent wokalny. Kelvin przyznał, że śpiewa odkąd zaczął mówić i robi to niemal w każdym momencie dnia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszyscy zgromadzeni w studiu zniecierpliwieniem czekali na popis młodego chłopaka. Rozbrzmiała muzyka, a z ust uczestnika wydobyły się zaledwie trzy słowa, będące jednocześnie pierwszymi słowami piosenki i tytułem całego utworu. Wszyscy momentalnie zdali sobie sprawę, że 14-latek postawił na dość trudny i niezwykle poruszający numer Arethy Franklin "Ain’t No Way”. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Wszystkim szczęki opadły z wrażenia. Jurorzy z niedowierzaniem patrzyli na siebie, nie potrafiąc ukryć zachwytu. Powalający na kolana głos Kelvina doskonale pasował do tej piosenki, co w sekundę doprowadziło wszystkich do łez. W końcu występ dobiegł końca i przyszedł czas na decyzję. Jury nie mogło zagłosować inaczej niż dać chłopakowi same głosy na "tak". Kelvin przeszedł do kolejnego etapu, choć nietrudno się domyślić, że z takim głosem nawet bez zgarnięcia głównej nagrody zostanie wielką gwiazdą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku
  4. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  5. W sieci pojawiło się nagranie chłopczyków, których ojciec zamknął w nagrzanym samochodzie. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News