W "Mam talent" podbiła serca widzów swoim głosem. Lekarze zdiagnozowali u niej straszną chorobę, teraz ciężko ją rozpoznać

W "Mam talent" podbiła serca widzów swoim głosem. Lekarze zdiagnozowali u niej straszną chorobę, teraz ciężko ją rozpoznać Źródło: youtube

"Mam talent" sprawiło, że widzowie na całym świecie mogli poznać jej głos. Światowa sława przyszła do niej w tym samym momencie, co najgorsza diagnoza lekarska. Gwiazda musiała zmienić całe swoje życie, a dziś ciężko ją rozpoznać.

"Mam talent" jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych na całym świecie. Niemalże w każdym kraju pojawił się odpowiednik oryginalnej wersji, którego celem było znalezienie osoby, która może poszczycić się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Program "Mam talent" zgromadził rzeszę wiernych fanów w każdym zakątku kuli ziemskiej, a także sprawił, że wielu uczestników rozpoczęło kariery, by do dziś, wiele lat po udziale w programie cieszyć się ogromną popularnością. 

W "Mam talent" zachwyciła wszystkich swoim głosem 

Brytyjska wersja programu "Mam talent" jest jedną z najczęściej oglądanych na całym świecie. Widzowie w przeróżnych krajach przypatrują się temu programowi, by z wielkimi emocjami śledzić poczynania uczestników pochodzących z Wielkiej Brytanii. W jednym z pierwszych sezonów można było być świadkiem narodzin prawdziwej gwiazdy. Kiedy ta kobieta weszła na scenę i zaczęła śpiewać, czas się zatrzymał. 

Susan Boyle stanęła na scenie "Mam talent" i zachwyciła wszystkich. Ogromna skromność i niepewność w połączeniu z niesamowitym głosem sprawiły, że zyskała ogromną popularność. Dziś, 10 lat po udziale w programie, Susan Boyle znowu pojawiła się w mediach, wygląda zupełnie inaczej. Jak się okazało za jej metamorfozą kryje się choroba. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Susan Boyle z "Mam talent" przeszła niewiarygodną metamorfozę

Okazuje się, że Susan Boyle została zdiagnozowana z cukrzycą typu 2, a lekarze przestrzegli ją przed tym, że choroba może negatywnie wpłynąć na jej karierę. Susan Boyle usłyszała, że może już nigdy nie wyjść na scenę, by zaśpiewać. 

Kiedy Susan Boyle usłyszała diagnozę natychmiast zaczęła zastanawiać się nad swoimi nawykami żywieniowymi. Niemalże od razu zrezygnowała z cukru w diecie i postawiła na zdrowe jedzenie, dzięki czemu szybko zaczęła tracić na wadze. 

- Teraz czuję się znacznie lepiej. Bywały chwile, w których potrzebowałam pomocy. W końcu o nią poprosiłam i dostałam ją - wyznała gwiazda "Mam talent".

Dzisiaj grzeje: 1. 'Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Jej głos do dziś zachwyca ludzi na całym świecie. Metamorfoza, którą przeszła sprawia, że gwiazda znana z "Mam talent" wygląda dziś wyjątkowo korzystnie. 

To zdjęcie Susan z dawnych lat:

Tak Susan wygląda teraz:

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News