Najbardziej piorunujący występ w "Mam talent". Jurorzy i widzowie zaniemówili

Najbardziej piorunujący występ w "Mam talent". Jurorzy i widzowie zaniemówili Źródło: Screen/TVN (odc. 3, sezon 12)

Uczestniczka "Mam talent" zaskoczyła wszystkich swoim niezwykłym występem, po którym wszyscy w studio TVN zaniemówili. Jurorzy jeszcze przez długi czas nie byli w stanie dojść do siebie.

Gwiazda "Mam talent" po tym występie stała się faworytką publiczności. Jej głos od pierwszych nut zauroczył wszystkich zgromadzonych w studio. Jurorzy w milczeniu wsłuchiwali się w każdy dźwięk, nie mogąc wyjść z podziwu dla jej umiejętności.

Wygra "Mam talent"? Widzowie nie mają wątpliwości

Po kolejnym występie w programie "Mam talent" Augustin Egurrola przyznał, że po raz pierwszy od dawna odczuwa względem uczestniczki wielką zazdrość. Juror wyznał, że "Bóg jest niesprawiedliwy", bo jedna Klaudia Jóźwiak otrzymała od Niego wszystkie talenty, o jakich można tylko marzyć.

Uczestniczka już od pierwszy chwil zapowiadała obiecujący występ. Jej skromność i jednocześnie wiara we własne siły sprawiły, że jurorzy oddali jej głos. Klaudia popisała się szeroką skalą wokalną, fantastycznym vibrato, a ponadto świetną techniką głosu.

Małgorzata Foremniak nie potrafiła wykrztusić ani jednego słowa

Po wszystkim jurorzy musieli skomentować występ uczestniczki, ale Małgorzata Foremniak zaniemówiła. Po chwili wyznała jednak, że występ bardzo jej się spodobał, a ostatecznie, co oczywiste, zagłosowała na uczestniczkę, będąc "na tak". To samo zrobił zafascynowany Klaudią Augustin Egurrola, a także Agnieszka Chylińska, która zdaniem wielu wzruszyła się podczas występu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Tylko na chwilę spojrzał na telefon. Po 7 sekundach już nie żyli mama, córka i dwóch synów

Tym samym uczestniczka otrzymała możliwość uczestniczenia w dalszej części programu, o ile zostanie wybrana przez jurorów, którzy spośród wszystkich uczestników będą musieli wybrać zaledwie czterdzieści osób. Dla Klaudii zwyciężenie w programie będzie jednak sporym wyzwaniem, ponieważ dzisiaj inny uczestnik otrzymał już pewny bilet, dzięki któremu będzie uczestnikiem dalszych etapów. Augustin Egurrola wcisnął tzw. "złoty przycisk", co zdarza się niezwykle rzadko. Nie ma się jednak co dziwić jurorowi - Artura Cichuta, który trenuje akrobatykę powietrzą, zdecydowanie zasługuje na takie wyróżnienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Źródło: TVN

Następny artykuł