11-latka weszła na scenę „Mam Talent” i chwyciła mikrofon. Otworzyła usta, ale nikt nie spodziewał się podobnej rzeczy

11-latka weszła na scenę „Mam Talent” i chwyciła mikrofon. Otworzyła usta, ale nikt nie spodziewał się podobnej rzeczy Źródło: Cindy K YouTube.com

"Mam Talent pozwoliło zaistnieć wielu artystom, którzy teraz uznawani są za prawdziwe gwiazdy. Popularne na całym świecie show wielokrotnie udowodniło, że wiele nieznanych osób ma dużo większy talent niż niejeden celebryta. Kiedy ta 11-latka wyszła na scenę, nikt nie spodziewał się tego, co miało za chwile nastąpić. Zaskoczyła wszystkich aż dwa razy.

"Mam Talent" to format, który odniósł sukces na całym świecie i praktycznie każdy kraj ma swoją wersję tego programu. W Stanach Zjednoczonych w trakcie jednej z edycji na scenę weszła niepozorna 11-letnia dziewczynka. Dwukrotnie wprawiła wszystkich w osłupienie - po raz pierwszy gdy odpowiedziała na pytanie zadane przez jedną z jurorek, potem gdy skorzystała z mikrofonu trzymanego w ręce.

Jej występ w "Mam Talent" jest bardzo popularny

"Mam Talent" sprawiło, że wszyscy zaczęli o niej mówić. Występ niepozornej dziewczynki stojącej na wielkiej scenie stał się prawdziwym hitem internetu. Znaleźć go można na wielu kanałach. Dla przykładu tylko na profilu Cindy K na YouTube nagranie z "Mam Talent" obejrzało ponad 14 milionów osób. Dla młodej artystki, a tym bardziej, gdy jest nią 11-latka, może to być spory szok. W krótkiej wideo wizytówce wyemitowanej przed podzieleniem się z widzami jej zdolnościami, Chloe Channell przyznała, że jej hobby sprawia jej przyjemność tylko wtedy, gdy widzi uśmiech na twarzach innych ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kiedy zaczęła występ jurorzy, otworzyli oczy ze zdziwienia

Gwiazdy zasiadające za stołem jurorów w "Mam Talent" widziały i słyszały już wiele. Liczba osób prezentujących przed nimi swoje talenty jest naprawdę ogromna, dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na to,  jak wielkie wrażenie wywarła na nich mała dziewczynka. Próbująca swoich sił 11-latka zdecydowała się na zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych i wybrała popularną w Stanach piosenkę „All American Girl” Carrie Underwood. Dojrzałość oraz świadomość muzyczna dziewczynki zaskoczyła wszystkich - z pewnością ma talent, a jurorzy podnosili swoje szczęki z podłogi.

- Już dawno żadne dziecko nie wygrało America’s Got Talent i myślę, że znowu przyszedł na to czas - powiedziała Chloe Heidi Klum w 2013 roku do młodej. Zdziwienie wywołało również to co powiedziała tuż przed występem.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: zatrzymano ważnego polityka. Usłyszał poważne zarzuty

2. Kolejne plaże zamknięte nad Bałtykiem. Powód jest jeden

Zapytana na co wyda ewentualną wygraną udzieliła zaskakującej odpowiedzi

Chloe, słysząc pytanie, na co wyda zawrotną sumę przewidzianą dla zwycięzcy, wyznała, że na pewno część wyda na akcesoria do polowania. To jej pasja i chciałaby właśnie na to przeznaczyć część pieniędzy. W ustach 11-latki brzmiało to co najmniej dziwnie. Obejrzyjcie jej występ i przekonajcie się sami, jakim talentem się okazała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół
  5. Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich
  6. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News