Juror "Mam talent" przerwał 12-latce występ, nie przeszła dalej. Po chwili wparowała na scenę i chwyciła mikrofon, publiczność zaniemówiła

Juror "Mam talent" przerwał 12-latce występ, nie przeszła dalej. Po chwili wparowała na scenę i chwyciła mikrofon, publiczność zaniemówiła Źródło: America's Got Talent/Youtube

"Mam talent" nieustannie zaskakuje widzów. W jednym z ostatnich wyemitowanych odcinków wszyscy łapali się za głowy, gdy widzieli, co dzieje się na scenie popularnego programu. Nikt nie mógł uwierzyć, że jeden z jurorów przerywa występ uczestniczce, która ani na chwile nie myślała o tym, żeby się poddać.

Widzowie amerykańskiej wersji "Mam talent" w ostatnim odcinku przeżyli prawdziwe emocje. Dawno tyle się nie działo podczas jednego występu. To, co wydarzyło się na scenie, już przeszło do historii tego programu. Takich scen nikt wcześniej nie widział. 

Juror "Mam talent" przerwał występ 12-latki

12-letnia Ashley Marina pochodzi z Pittsburgha i od kiedy pamięta, śpiewa. Nic dziwnego, że w końcu postanowiła spróbować swoich sił w popularnym na całym świecie programie "Mam talent". Młoda piosenkarka pojawiła się na scenie, gdzie zaprezentowała jury swoją interpretację piosenki Martiny McBride "Anyway".

Ashley Marina śpiewała, publiczność wydawała się zachwycona, tym co słyszy. Jednak nie wszystkim się podobało. Jeden z jurorów, Simon Cowell postanowił przerwać młodej dziewczynie wykonanie piosenki. Niezadowolony juror stwierdził, że podkład muzyczny psuje mu odbiór piosenki. Zachęcił młodą artystkę, by zaśpiewała a cappella. Po spełnieniu prośby, Simon Cowell nadal był niezadowolony z występu. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ


Uczestniczka "Mam talent" nie poddała się 

Uczestniczka "Mam talent" wykonała piosenkę "Opportunity" Sii. Niestety, Simon Cowell stwierdził "według mnie przyszłaś tutaj ze złymi piosenkami". Słowa jurora wywołały niezadowolenie publiczności, która natychmiast zaczęła buczeć. Do akcji wkroczyła Sofia Vergara, jurorka namówiła Cowella, by młoda piosenkarka zaśpiewała raz jeszcze. 

Ashley Marina zeszła ze sceny na krótką przerwę, a po powrocie wykonała własny utwór, czego nikt się nie spodziewał. Simon Cowell był tak zaskoczony jej występem, że wstał i bił brawa na stojąco. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. Ministerstwo Zdrowia ujawniło plan dla uczniów na następny rok. Wielu rodziców jest oburzonych

Całe nagranie z występu można zobaczyć na platformie YouTube. Zamieszczone zostało na kanale America's Got Talent i cieszy się ogromną popularnością wśród internautów, którzy nie tylko odtwarzają występ utalentowanej dziewczynki, ale i komentują to, jak wielkim talentem obdarzona jest Ashley Marina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Wiadomo, kiedy może powstać szczepionka na koronawirusa, padła konkretna data. Lekarze właśnie zaczęli testy
  4. Polacy niczego nie byli świadomi, duże zmiany dla tysięcy kierowców. Prezydent już podpisał ustawę
  5. Gigantyczne zmiany w każdej Biedronce. Klienci mogą przeżyć wstrząs, przywiązali się do poprzedniego stanu
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało nagłe oświadczenie. Polacy muszą dostosować się do 6 rzeczy

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News