2-latek wszedł na scenę "Mam talent". Gdy pokazał co potrafi, wszystkim z wrażenia opadły szczęki

2-latek wszedł na scenę "Mam talent". Gdy pokazał co potrafi, wszystkim z wrażenia opadły szczęki Źródło: youtube.com Got Talent Global

"Mam talent" pokazuje niezwykłe osoby, których umiejętności niejednokrotnie zapierają dech w piersiach. Ten 2-latek zaskoczył wszystkich, jego występ przeszedł do historii show.

"Mam talent" to program, który swoje edycje ma niemal na całym świecie. Show prezentuje niezwykłe umiejętności uczestników, które niejednokrotnie powodują u widzów i jury opad szczęk z wrażenia. Kiedy na scenie pojawił się 2-latek, nikt nie wiedział, czego się spodziewać. Jego występ zwalił wszystkich z nóg.

"Mam talent" zaskakuje na całym świecie

Popularny talent show powstał w Wielkiej Brytanii w 2007 roku i jest uznawany za jeden z najlepszych na świecie programów rozrywkowych. O jego ogromnym sukcesie świadczy przede wszystkim ilość lokalnych edycji, które powstały na przestrzeni lat w bardzo wielu krajach, również w Polsce. W naszym kraju odbyło się już 12 edycji programu.

Choć program nie ma ograniczenia wiekowego dotyczącego uczestników, to występy seniorów lub dzieci wciąż są raczej rzadkością. W hiszpańskiej edycji show pojawił się niezwykły 2-latek. Hugo Molina na scenę wyszedł wraz z tatą, który opowiedział o jego nietypowym talencie. Publiczność nie oklaskiwała małego uczestnika, producenci uznali, że to mogłoby przestraszyć chłopca. Kiedy maluch rozpoczął swój występ, widzowie nie mogli uwierzyć w to, co dzieje się na scenie, a jury otworzyło szeroko oczy z wrażenia.

2-latek wstrząsnął widzami "Mam talent"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że 2-latek ma niezwykłe wyczucie rytmu. Na scenie czekał na niego bębenek, a kiedy w studiu poleciała tradycyjna muzyka z obchodów hiszpańskiego Semanta Santa, chłopiec zaczął bębnić w rytm utworu na swoim instrumencie. Jego perfekcjonizm zszokował wszystkich. Zważywszy na niezwykle młody wiek małego muzyka, jego umiejętności są bardzo imponujące.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana

2. Koronawirus w Polce: nie żyje ceniony lekarz. Był zarażony, przyczyna śmierci nie jest jasna

Widzowie i jury pokochali małego perkusistę, a po jego występie już nie zabrakło oklasków i okrzyków zachwytu. 2-latek dostał owacje na stojąco, a nagranie z jego niezwykłym występem, które zostało udostępnione w sieci, obejrzało już ponad 20 milionów internautów. Niezwykły talent nie umknął nawet papieżowi Franciszkowi, który wyraził chęć spotkania się z młodym muzykiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy raka piersi. Wiele kobiet je lekceważy
  2. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  3. Agata Duda w końcu przerwała milczenie. Chodzi o koronawirusa
  4. Szybki test ujawnia twoje największe i najgorsze wady. Nawet te, które próbujesz ukryć, odważysz się?
  5. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  6. POHiD nagle wezwał do wielkich zmian. Chodzi o wszystkie sklepy w Polsce

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News