Kiedy 10-latka pojawiła się na scenie, jurorzy "Mam Talent" zdębieli. Czegoś takiego nie mogli się po niej spodziewać

Kiedy 10-latka pojawiła się na scenie, jurorzy "Mam Talent" zdębieli. Czegoś takiego nie mogli się po niej spodziewać Źródło: Screen/Youtube/America's Got Talent

"Mam talent" to program, który zajmuje się wyłanianiem ze społeczeństwa osób o wybitnych zdolnościach. Ta 10-latka zaskoczyła wszystkich, kiedy zaprezentowała to, co potrafi. Jurorzy zdębieli z wrażenia.

"Mam talent" to program, który doczekał się już wielu edycji w różnych krajach świata. Show ma za zadanie wyłonić wybitne jednostki, które potrafią coś wyjątkowego. Tego, co pokazała 10-latka, nie spodziewał się nikt. Jurorzy zdębieli, kiedy dziewczynka zaprezentowała swój talent na scenie. 

"Mam talent" szansą dla wszystkich 

"Mam talent" to program, do którego może się zgłosić każdy. Wystarczy, że ma jakieś szczególne zdolności, którymi chciałby się podzielić z szerszą publicznością. Gdy na scenę amerykańskiej edycji show wyszła ta niepozorna 10-letnia dziewczynka, nikt nie spodziewał się, że wydarzą się takie rzeczy. 

Emanne Beasha powaliła wszystkich swoim nieprzeciętnym głosem i charyzmą. Jurorzy nie kryli zachwytu jej występem. Publiczność oniemiała, kiedy dziewczynka zaprezentowała swoją wersję operowego utworu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niesamowity talent 10-latki

Niektórzy wokaliści całymi latami uczą się kunsztu wokalnego i ciężko pracują nad swoim głosem. Jednak niestety nie da się zastąpić naturalnego talentu, który jest wrodzony i niepowtarzalny. Emanne Beasha niewątpliwie posiada dar, którego pozazdrościć może jej wiele artystek. Jej warunki wokalne są zbliżone do wielkich operowych diw, a dziewczynka ma dopiero 10 lat, co wróży jej wielką karierę w przyszłości. 

Emanne wykonała na scenie telewizyjnego show popularny utwór "Caruso" i z natychmiast zachwyciła publiczność zebraną w studiu. Jurorzy zdębieli, kiedy usłyszeli nieprzeciętny głos młodej wokalistki. Nikt nie spodziewał się tak potężnego głosu po drobniutkiej i niepozornej dziewczynce. Poza głosem artystka posiada również wielką charyzmę sceniczną, która błyskawicznie przyciąga uwagę słuchaczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Po jej wykonaniu oklaski nie cichły przez długi czas, a jeden z jurorów, Jay Leno, zdecydował się na wciśnięcie specjalnego przycisku, który automatycznie zagwarantował dziewczynce przejście do bardziej zaawansowanego etapu show, czyli występów na żywo. Teraz 10-latka jest jedną z największych faworytek do zwycięstwa w tegorocznej, amerykańskiej edycji "Mam talent".

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie uwierzycie, co Krystyna Pawłowicz przeżyła w dzieciństwie. Na jaw wyszły fakty na temat jej ojca
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. 6-miesięczna Zosia miała już wyjść ze szpitala. Znienacka doszło do natychmiastowego wstrząsu, nie miała szans
  4. Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę
  5. Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

Źródło: Radio ESKA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News